Ispanijos krepšinio čempionato septintojo turo rungtynėse sekmadienį Valensijos „Pamesa“ komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Timinskas, svečiuose 81:70 (14:19, 19:19, 26:12, 22:20) nugalėjo Dariaus Pakamanio Valjadolido „Grupo Capitol“ ekipą

Timinskas per 28 aikštėje praleistas minutes pataikė du dvitaškius iš keturių ir surinko 4 taškus. Lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir sykį prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Rubenas Douglasas, pelnęs 25 taškus. Shammondas Williamsas įmetė 17 taškų, (Albertas Oliveris pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusiems Pakamanis per 9 minutes pelnė taip pat 4 taškus (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų). Lietuvis dar blokavo 1 varžovo metimą ir 2 kartus prasižengė.

„Grupo Capitol“ ekipos gretose pasižymėjo Budas Eley, pelnęs 24 taškus. Josepho Gomiso sąskaitoje – 16 taškų.

•

Kitose sekmadienio (11.11) rungtynės Vitorijos „Tau Ceramica“ komanda, kuriai atstovauja Simas Jasaitis, išvykoje 69:58 (20:21, 10:8, 12:11, 27:18) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria Grupo Dunas“ krepšininkus.

Jasaitis šiame mače žaidė tik 6 minutes, per kurias prametė vieną mestą dvitaškį bei tritaškį. Lietuvis atkovojo 2 kamuolius ir vieną prarado.

Vitorijos komandoje Williamas McDonaldas pelnė 16 taškų, Mirza Teletovičius pridėjo 14.

Las Palmo ekipoje Marcusas Norrisas ir Carlas Englishas surinko po 14 taškų.

„Tau Ceramica“ ir „Pamesa“ turi po 5 pergales iš 7 galimų ir turnyro lentelėje užima atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietas.