Dramatiška rungtynių pabaiga užfiksuota Lenkijos lygos rungtynėse, kuriose Ostrovo „BM Slam Stal“ ekipa savo aikštėje priėmė Košalino AZS. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiams pirmaujant 69:66, kamuolys priklausė tai pačiai Košalino komandai, tačiau jį iš užribio išmetinėjęs Damianas Jeszke apmaudžiai suklydo.

Varžovo sumanymą atspėjęs Jure Škifičius likus žaisti 1,8 sekundės perėmė kamuolį ir prabėgdamas švystelėjo jį krepšio link – kamuolys skrodė tinklelį, rezultatas tapo lygus 69:69 bei sausakimšoje arenoje pasipylė triumfo akimirkos.

Visgi pasibaigus pratęsimui šeimininkams nebuvo lemta džiaugtis. Košalino klubas papildomą penkių minučių atkarpą laimėjo 14:11 ir įsirašė įspūdingą pergalę.

Ostrovo klubui atstovaujantys buvę Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionieriai Adamas Lapeta ir Marcas Carteris pelnė atitinkamai 15 ir 14 taškų.

2018-01-08 11:27