Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix
  • „Cavaliers“ svečiuose 99:127 neturėjo šansų kovoje su „Timberwolves“
  • Iš rungtynių buvo pašalintas Thomasas, kuris smogė į Wigginso kaklą
  • Jamesas pelnė vos 10 taškų, o jo +/- rodiklis buvo prasčiausias karjeroje (-39)

Isaiah Thomasas už smūgį Andrew Wigginsui buvo išvarytas iš aikštės, o rungtynės anksti baigėsi ne tik jam, bet ir visai Klivlando „Cavaliers“ (26-14) komandai, kuri trečiajame kėlinyje atsiliko 41 taško skirtumu.

21
31
67%
4/6
9

Vienas prasčiausių sezono rungtynių sužaidusi „Cavaliers“ svečiuose 99:127 (18:32, 24:37, 25:33, 32:25) neturėjo šansų kovoje su Minesotos „Timberwolves“ (26-16).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 6 min. ir 47 sek. Thomasas gynyboje į kaklą trenkė į baudos aikštelę įsiveržusiam Wigginsui ir už nesportines pražangas buvo išvytas iš susitikimo.

„Taip esu perėmęs daugybę kamuolių. Gavosi taip, kad pataikiau Wigginsui į gerklę. Iškart jo atsiprašiau, kadangi nenorėjau to padaryti. Džiaugiuosi, kad jam viskas gerai“, – po rungtynių kalbėjo Thomasas.

Susitikime „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas pelnė vos 10 taškų (4/8 metimai), o Minesotojoje Jamesas suklupo pirmąjį kartą nuo 2005 metų. Puolėjo plius-minus reitingas buvo -39, o tai yra prasčiausias rezultatas jo karjeroje.

„Prieš tai esu laimėjęs rungtynes turint prastą plius-minus rezultatą, tad ką jis reiškia? Man jis nerūpi“, – apie karjeros antirekordą pasisakė LeBronas.

Trys „Cavaliers“ startinio penketo krepšininkai – Kevinas Love’as, J.R. Smithas ir Thomasas – po dviejų kėlinių buvo prametę visus 18 metimų iš žaidimo. Vėliau Love’as įmetė tris taškus, o Thomasas pridėjo 9.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 25 (6 atk. kam.), Jimmy Butleris 21 (4/6 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 19 (12 atk. kam.), Tajus Gibsonas 16 (13 atk. kam.).

„Cavaliers“: Jeffas Greenas 22 (3/5 trit.), Kyle’as Korveris 19 (5/8 trit.), Dwyane’as Wade’as 13 (5/5 baudos), LeBronas Jamesas 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

2018-01-09 09:32