Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Kėdainių „Nevėžio“ (1-1) ekipa patyrė pirmąjį pralaimėjimą FIBA Europos taurės turnyro „Top 16“ etape. Kėdainiškiai Vengrijoje rezultatu 79:85 (20:19, 12:17, 31:25, 16:24) buvo priversti pripažinti Kermendo „Egis“ (1-1) komandos pranašumą.

Daugiausia pataiko: Vladislav Korenyuk

Po pirmųjų dviejų turų visos ekipos keturių komandų grupėje turi po vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

Vengrijos komanda šiose rungtynėse fantastiškai atakavo iš toli – pataikė dvylika tritaškių iš aštuoniolikos. Nepaisant to, Ramūno Cvirkos auklėtiniai visas rungtynes su varžovais žengė koja kojon.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė vienas iš „Nevėžio“ lyderių Jamesas Woodwardas, tačiau Lietuvos ekipa nepalūžo. Ketvirtajame kėlinyje, po šeimininkų nesportinės pražangos ir realizuotų Gintauto Matulio baudos metimų bei Valerijaus Lichodėjaus tritaškio, „Nevėžis“ įgijo devynių taškų persvarą (72:63).

Visgi kelis fantastiškus tritaškius pataikę „Egis“ krepšininkai svečius iš Kėdainių prisivijo, o užtikrintai sužaidę paskutinę minutę galop įtvirtino savo pranašumą.

Kitas rungtynes Europos taurėje „Nevėžis“ žais sausio 17-ą dieną, kuomet namuose priims „Demir Insaat“ komandą iš Turkijos.

„Egis“: Justinas Tuoyo 20, Ericas Fanningas 17, Csaba Ferenčas 16, Akosas Halašas 15.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 22, Valerijus Lichodejus 19, Vaidotas Volkus 10.

2018-01-11 20:56