• „Maccabi“ namuose po kovos iki paskutinės atakos 90:88 įveikė „Brose“
  • Bambergo komanda per paskutines 13 sekundžių nesugebėjo prasižengti
  • Tel Avivo komandai 6 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių
  • „Brose“ patyrė penktąją nesėkmę iš eilės

Didžiuliu rezultatyvumu pažymėtose Eurolygos rungtynėse pergalę namuose šventė Tel Avivo „Maccabi“ (9-8) krepšininkai, kurie paskutinėmis sekundėmis 90:88 (20:25, 19:16, 26:23, 25:24) įveikė Bambergo „Brose“ (6-11) klubą.

14
21
100%
4/4
67%
2/3

Andrea Trichieri treniruojama Bambergo komanda Eurolygoje patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos DeShaunas Thomasas įmetė dvitaškį ir „Maccabi“ išvedė į priekį 90:88. Komandos vis negalėjo pelnyti taškų, o likus 25 sekundėms „Brose“ pradėjo lemiamą ataką.

Pratęsimą galėjęs išplėšti Danielio Hacketto dvitaškis skriejo pro šalį, tačiau puolime kamuolį sugriebė Augustine’as Rubitas. Visgi pastarasis suklydo, o tuomet „Brose“ prasižengti nesugebėjo – Pierre'as Jacksonas 13 sekundžių apie 10 sekundžių išvengė pražangų, o tuomet kamuolį išmetė į orą.

Tel Avivo komandoje 6 krepšininkai pasiekė dviženklę taškų ribą, o Vokietijos ekipoje tai atliko perpus mažiau žaidėjų.

Vokiečių ekipoje geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidė 213 cm ūgio serbas Dejanas Musli. Jis užfiksavo pelnytų taškų (20) ir surinktų naudingumo balų (29) rekordus.

„Maccabi“: Michaelas Rollas 23 (6/8 dvit., 5/6 baudos), Johnas Dibartolomeo 14, Pierre’as Jacksonas 11 (2/10 metimai, 8 rez. perd.), Artiomas Parachovskis, Jonahas Boldenas ir Alexas Tyusas po 10.

„Brose“‘: Ricky Hickmanas 23 (5/9 trit.), Dejanas Musli 20 (7/9 dvit., 6/6 baudos, 7 atk. kam., 29 naud. bal.), Danielis Hackettas 12, Lucca Straigeris 9 (3/4 trit.).