Baigėsi istorinė Maskvos CSKA pergalių seriją. 40 rungtynių iš eilės laimėjusi Rusijos ekipa trečiadienį savo aikštėje neatsilaikė prieš Barselonos "Winterthur" krepšininkus. CSKA pralaimėjo 68:79 (23:14, 12:23, 13:24, 20:18).

"Neleidome varžovams žaisti greitai ir pelnyti lengvų taškų. Tai buvo mūsų raktas į pergalę, - po rungtynių pasakojo "Barcelona" lyderis Dejanas Bodiroga. - Mūsų zoninė gynyba sukėlė jiems problemų ir tai mums suteikė progą švęsti pergalę".

Pirmajame kėlinyje pirmavę šeimininkai iniciatyvą prarado per antrąjį ketvirtį. Į priekį išsiveržę ispanai laikė rungtynių vadeles savo rankose iki mačo pabaigos.

Nors CSKA priešpaskutinę minutę priartėjo iki 68:71, pergalės išplėšti jiems nepavyko. Vlado Ilievski bei Gregoras Fučka dvitaškiais metimais padidino pranašumą iki 75:68.

Per paskutinę minutę maskviečiai nepataikė nė vieno metimo, o dar 6 taškus pelnę ispanai iškovojo pergalę 11 taškų skirtumu.

"Rungtynių tempą praradome antrajame kėlinyje. Didelį indėlį jiems įnešė atsarginiai žaidėjai. Tačiau tai tik vienas pralaimėjimas. Mums reikia susitelkti iš naujo ir grįžti į savo vėžias", - po mačo kalbėjo CSKA žaidėjas Marcusas Brownas.

"Winterthur" rezultatyviausiai žaidė: Dejanas Bodiroga 18 taškų, Juanas Carlosas Navarro 15, Gregoras Fučka 11, Vlado Ilievski bei Andrija Žižičius (7 atkovoti kamuoliai) po 10.

CSKA rezultatyviausiai žaidė: Marcusas Brownas 16, Johnas Robertas Holdenas 12, Davidas Andersenas (9 atk. kam.) ir Demos Dikoudis po 9.

"Šiandien ispanai buvo geresni ir jie nusipelnė šios pergalės. Kontroliavome žaidimą tik pirmąjį kėlinį. Žaidėme pagal Barselonos klubo ritmą, dėl to ir pralaimėjome", - kalbėjo CSKA strategas Dušanas Ivkovičius.

Pergalė CSKA ekipai būtų užtikrinusi vieną ketvirtfinalyje. Visgi Maskvos komanda, turinti 3 pergales ir 1 nesėkmę, išlieka pirma. Barselonos klubas žengia antras su dviem pergalėmis.

Lenkijos klubas pralaimėjo ketvirtąkart

Iš nesėkmių liūno išbristi nepavyksta Lenkijos čempionei Sopoto "Prokom Trefl" ekipai. Tris lietuvius turintis klubas trečiadienį suklupo ketvirtąjį kartą Eurolygos antrajame etape. Savo aikštėje lenkai 70:87 (17:27, 27:19, 11:21, 15:20) nusileido Stambulo "Efes Pilsen" krepšininkams.

Nors po pirmojo kėlinuko "Efes Pilsen" pranašumas siekė 10 taškų, jį lenkai likvidavo antrojo ketvirčio metu. Tačiau šeimininkams nepavyko sustabdyti varžovų trečiojo kėlinio metu.

10 minučių atkarpą pralaimėję 11:21, lenkai po trijų ketvirčių atsilikinėjo 55:67. Paskutiniajame kėlinyje "Prokom Trefl" krepšininkams pavyko priartėti iki 8 taškų (68:76), tačiau ir šis skirtumas besibaigiant mačui padidėjo daugiau nei du kartus.

"Prokom Trefl" rezultatyviausiai žaidė: Desmonas Farmeris 18, Adamas Wojcikas 15, Istvanas Nemethas 10, Tomas Masiulis 9 (8 atk. kam.), Tomas Pačėsas 7 (6 rezultatyvūs perdavimai)... Darius Maskoliūnas 0 (21 minutė).

"Efes Pilsen" rezultatyviausiai žaidė: Henry Domercantas 21, Willie Solomonas 19, Goranas Nikoličius 17, Nikola Prkačinas 10 (8 atk. kam.).

Su 4 pralaimėjimais G grupės dugne esanti "Prokom Trefl" nebeturi jokių galimybių prasimušti į Eurolygos ketvirtfinalį.

"Benetton" privertė pirmą kartą suklupti AEK

Ramūno Šiškausko komandos du Eurolygos antirekordai neįklampino į liūną. Praėjusiame ture antirekordinį pralaimėjimą patyręs Trevizo "Benetton" klubas trečiadienį sugebėjo palaužti grupės lyderę Atėnų AEK 85:64 (20:11, 17:17, 24:20, 24:16).

Nuo rungtynių pradžios "Benetton" pabėgo į priekį ir diktavo tempą. Nors įpusėjus trečiajam kėliniui AEK priartėjo iki 5 taškų (32:37, 36:41), du Marlono Garnetto tritaškiai iniciavo "Benetton" spurtą, po kurio graikai nebeatsitiesė.

"Benetton" rezultatyviausiai žaidė: Martonas Garnettas 20, Marcusas Goree 16 (7 atk. kam.), Andrea Bargnani 11 (10 min.), Massimo Bulleri 10, Ramūnas Šiškauskas 9, Denisas Marconato 8.

AEK rezultatyviausiai žaidė: Johnas Bailey 26, Iannis Bourousis 9 (9 atk. kam.), Nikos Zisis 8.

AEK patyrė pirmąją nesėkmę G grupėje, po kurios graikus pavijo "Efes Pilsen" klubas. Du laimėjimus po dvejų rungtynių turi "Benetton", o visas keturias nesėkmes patyrusi "Prokom Trefl" žengia dugne.

"Žalgirio" grupėje "Climamio" įveikė baskus

Vienvalde F grupės lydere tapo Bolonijos "Climamio" ekipa. Italijos komanda trečiadienį namie įveikė Vitorijos "Tau Ceramica" 86:79 (18:22, 22:20, 19:23, 27:14).

Šis rezultatas didelės įtakos "Žalgirio" ekipai nedaro. Norėdamas patekti į kitą etapą, Kauno klubas privalo laimėti visas likusias trejas rungtynes ir tikėtis "Tau Ceramica" nesėkmių likusiuose susitikimuose.

Tris kėlinius rungtynėse Italijoje iniciatyva priklausė svečiams. Po 30 minučių turėta 6 taškų baskų persvara 33-ąją minutę buvo likviduota - 67:67.

Lemiamas spurtas prasidėjo 36-ąją mačo minutę. Rezultatui esant lygiam 69:69, Milošas Vujaničius įmetė du dvitaškius, o tritaškį pataikęs Gianluca Basile įtvirtino "Climamio" pranašumą - 76:69.

Nors "Tau Ceramica" bandė vytis, paskutinėmis minutėmis svarbų dvitaškį ir tritaškį įmetęs G.Basile palaidojo baskų viltis švęsti pergalę.

"Climamio" rezultatyviausiai žaidė: Gianluca Basile 26 taškai (6/10 tritaškių, 8 atk. kam.), Milošas Vujaničius 15, Daliboras Bagaričius 13, Erazemas Lorbekas 9.

"Tau Ceramica" rezultatyviausiai žaidė: Arvydas Macijauskas 27 (5/12 tritaškių), Kornelis Davidas 24 (8 atk. kam.), Travisas Hansenas 11, Luisas Scola 9 (8 atk. kam.).

Po trečiosios pergalės "Climamio" tapo vienvalde grupės lydere. 2 pergales po 4 susitikimų turinti Vitorijos ekipa žengia trečia.

1 2  »
2005-03-18 20:17
rax
taip ir galvojau, kad CSKA pergaliu serija kada nors greitai baigsis. taip ir ivyko. gaila rusiu, prakisho dar savo aikstej, bet taip ir turejo but. ;)
bet vis tiek malaciai, kad taip ilgai neprakisho.
2005-03-17 21:35
.....ir nepaskutini
2005-03-17 19:48
CSKA lamos
2005-03-17 17:27
Zalgiriui dabar dar sunkiau,nes pries tau laimet sansu mazai.Tikekimes,kad nors siandien zalgiris laimes,nors didelio skirtumo tiketis neverta.
2005-03-17 14:25
CSKA gaila kad prasove.nes sugadinta ilgiausia pergaliu serija europoje.
O ka apie zalgiri,nera net nieko kalbeti,zalgiris laimes,kaip diena aisku!
2005-03-17 13:57
Beveik stebuklas.
2005-03-17 09:37
cia jums visiems pries rungtynes zalgirieciu didziavyriu.kavensku. pasiziurekit :) http://www.ekstrazinios.lt/img /2005/0310/2.jpg
laukiu panatinaikos pergales siandien!
2005-03-17 08:26
Net keista, kad CSKA pralose
2005-03-17 00:43
taip ir turejo buti su cska:) neymanoma laimeti eurolygos be praloshimo :) tik galvojau kad nuo scavolinio gaus, nes nuvaziuos atsipalaidave :) bet pasirodo barsa aplenke :)
2005-03-17 00:24
Maci MAci gerai pavare!tikiuosi kiaune dar geriau suzais ir zalia karve bus sutriuskinta
2005-03-16 23:37
kaip dziaugiuosi :) valio barca !!!
2005-03-16 22:26
Sveiki visi:kaip sekas?nu net negalėjau patikėt,kad Barca nugalėjo CSKA,nu čia jau pavarė Barca,mano manymu laimės vistiek CSKA Eurolygą,nes CSKA stipresnė komanda yra tai va:mano manymu bus toks finalo ketvertas:Maccabi,CSKA jeigu neiškris,Panathinaikos,ir nebent AEK. tai va,man taip atrodo ir bus.
2005-03-16 22:17
maladec ispanai pagaliau dave malku rusu legionieriams !!! Pagal viska manu rusai nelaimes eurolygos,ju geriausia sportine forma buvo pasiekta per anksti o dabar kai datrauks iki Final fuor ramiais 12 tasku prakis Macabi ir zydai vel iskele galvas vadins save stipriausias europoje nors tuoj komandoj zydu yra tik treneris ir keletas suoleli syldanciu...
Sekmes ryt zalgiriui,balejinsim kad ir zeme grius ir palaikysim visada
ZALIA-BALTA Zalgiris!!!
2005-03-16 22:06
speju finalo ketvertas bus cska makabi, pilsen ir panatinaikosas. ir speju kad cska nelaimes eurolygos
2005-03-16 22:05
to lj:as tau uztikrinu kad macabi nelaimes eurolygos patikek manim
2005-03-16 21:58