Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Raptors“ namie 125:127 nusileido NBA čempionams
  • Valančiūnas pelnė 12 taškų
  • „Raptors“ panaikino 27 taškų deficitą

Viena geriausiai namuose rungtyniaujančių komandų praėjusią naktį susitiko su geriausiai išvykoje žaidžiančia NBA ekipa, o pergalę iškovojo pastaroji.

24
28
83%
10/12
9

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (29-12) savo sirgalių akivaizdoje 125:127 (35:43, 19:38, 35:27, 36:19) pripažino „Golden State Warriors“ (35-9) pranašumą.

Valančiūnas šiame mače ant parketo praleido 26 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (3/8 dvit., 6/6 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jam esant aikštelėje, „Raptors“ komanda 3 taškais pelnė daugiau nei pati praleido. Teigiamą +/- rodiklį be Valančiūno Kanados ekipos startiniame penkete turėjo tik OG Anunoby.

„Warriors“ pirmoje rungtynių pusėje tiesiog daužė kanadiečius, o antrojo kėlinio pabaigoje po Stepheno Curry metimo svečių pranašumas šoktelėjo iki rekordinio (81:54).

Visgi Dwane'o Casey auklėtiniai po pertraukos kaip reikiant susikaupė ir kėlėsi į šturmą. „Raptors“ trečiajame kėlinyje šešių minučių atkarpą laimėjo 23:5, o po Valančiūno baudų metimų skirtumas vėl sumenko iki vienženklio (83:92).

Vėliau „Warriors“ dar kiek atitrūko, tačiau dar vieną spurtą „Raptors“ surengė ir ketvirtame kėlinyje, kai po laimėtos 16:3 atkarpos, kanadiečiai priartėjo 111:113.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei DeMaras DeRozanas dar sumenkino savo komandos atsilikimą iki minimumo (122:123), tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai galėjo padaryti. Netrukus Kevinas Durantas pataikė dvitaškį, „Raptors“ neužpuolė, o Curry ramiai baudų metimais įtvirtino NBA čempionų pergalę.

„Tokių rungtynių mes ir tikėjomės, džiaugiuosi, kad pavyko laimėti, ypač antrą naktį iš eilės“, – kalbėjo Durantas.

Tai buvo 12-oji iš eilės „Warriors“ pergalė išvykoje. Iš viso svečiuose šį sezoną laimėjusi 19 kartų, Steve'o Kerro kariauna yra daugiausiai kartų ne savo teritorijoje laimėjusi komanda.

Curry praleido dvejas „Warriors“ rungtynes dėl čiurnos skausmų iš eilės, tačiau šiame mače sugrįžo pelnęs 24 taškus (4/5 dvit., 2/7 trit., 10/12 baud. met.).

„Čiurna buvo patempta, bet dabar jaučiuosi gerai. Manau, kad sugrįžau į tą patį lygį, kuriame buvau. Nesijaučiu ribotas aikštėje, tiesiog dar jaučiu tą tempimą“, – sakė snaiperis.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 42, OG Anunoby 17, Serge'as Ibaka 14, Fredas VanVleetas 13, Jonas Valančiūnas 12.

„Warriors“: Klay Thompsonas 26, Kevinas Durantas 25, Draymondas Greenas 14, Davidas Westas 11.

Valančiūno dėjimas:

2018-01-14 14:52
cha
Eik ir byby paciulpk tam Curry,gal tada ir parasys kiek jis pelne tasku.

ikivaizdziai cia negalejo parasyt sveikas zmogus. arba cia straipsnio autorius. kuris supyko kad pamirso irasyt curry:)

kasioguru
cia ropliam ne su chokeriais is Klyvlando lost. :) ju laimei, kad GS per anksti gaza atleido, tai dar sugebejo grazint intriga. aisku ir teisejai patrauke, nes jau taip ryskiai pradejo svilpt i Raptors puse 4 keliny, kad ziauru buvo ziuret.

2018-01-14 10:10
Gerai tai,kad Raptors kovojo iki galo.Beveik 30 tšk.atsilikinėjo ir dauguma komandų prieš čempionus jau rankas būtų nuleidę.Bet parodė pagarbą savo fanams Raptors žaidėjai ir galima tik pasidžiaugti,kad nebuvo sumindyti.

--
2018-01-14 09:46
Faktas
Pries NBA KARALIUS nepasokinesi.
2018-01-14 08:32
kunigas
Na ir kas pastoviai istempia Gsw paskutinem sekundem,arbitrai nezymiai prisideda