Johnas Wallas Nuotr.: AP – Scanpix
Zachas LaVine'as Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix
Wilsono Chandlerio kova dėl kamuolio Nuotr.: AP – Scanpix

Čikagos „Bulls“ puolėjo sugrįžimas po beveik metų pertraukos, Toronto „Raptors“ demonstruotas charakteris, pajėgiausia San Antonijaus „Spurs“ sudėtis – apie tai ir dar daugiau – sausio 14-osios NBA pulse.

Sausio 14-osios NBA pulsas

GRįŽO. Čikagos „Bulls“ komandos viltis Zachas LaVine’as sugrįžo ant parketo po 11 mėnesių pertraukos ir sužaidė pirmąsias rungtynes šį sezoną. Krepšininkas susitikime su Detroito „Pistons“ rungtyniavo 19 minučių, per šį laiką surinko 14 taškų, o jo atstovaujama Ilinojaus valstijos komanda Detroito žaidėjus įveikė 107:105.

„Jokių drugelių pilve, tik nerimas. Nieko nėra geriau kaip išeiti prieš daugiau nei 20 tūkst. žmonių auditoriją, būti palaikomam savo komandos draugų, trenerių, medicinos personalo ir šeimos“, – kalbėjo LaVine’as.

IŠ BLOGIAUSIO Į GERIAUSIĄ. Los Andželo „Lakers“ praėjusią naktį 107:101 Dalase nugalėjo vietos „Mavericks“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Tokį sėkmingą ruožą „Lakers“ išgyvena po devynių pralaimėjimų iš eilės, kas klubui buvo blogiausia sezono atkarpa.

APLENKĖ. Dirkas Nowitzki antrajame kėlinyje realizavo baudas ir taip pataikė 7161-ąją savo karjeros baudą, taip visų laikų metikų nuo šios atžymos sąraše aplenkdamas legendinį Jerry Westą ir atsidurdamas šeštoje vietoje. Penktas – 7327 baudas per savo karjerą pataikęs Michaelas Jordanas.

NEPARANKUS VARŽOVAS. Praėjusią naktį Sakramento „Kings“ 105:126 nusileido Los Andželo „Clippers“ komandai, o šiam klubui „Kings“ pralaimėjo jau penktą kartą iš eilės ir aštuntą per pastaruosius devynis susitikimus.

PATIKIMAS. Traumą patyręs DeAndre Jordanas dėl šios priežasties rungtynes praleido pirmą kartą per 10 metų trunkančią savo karjerą. Tai buvo viso labo pirmos šį sezoną jo praleistos rungtynės ir tik antros per pastaruosius dvejus metus.

LYDERIS. Praėjusią naktį Dwightas Howardas blokavo tris metimus, o dabar savo sąskaitoje per visą karjerą centras turi 1971 bloką. Su tokiu rezultatu jis šioje kategorijoje tarp dabartinių NBA žaidėjų yra lyderis, o visų laikų rikiuotėje – 19-as. Šį sezoną Howardas turi surinkęs 23 dvigubus dublius.

PIRMOJI. Vašingtono „Wizards“ namie 119:113 nugalėjo Bruklino „Nets“, o tai buvo pirmoji JAV sostinės komandos pergalė šį sezoną, kuri buvo pasiekta per pratęsimą.

Prie to svariai prisidėjo Johnas Wallas, antroje rungtynių dalyje pelnęs 17 iš visų savo 23 taškų ir surinkęs 16 rezultatyvių perdavimų – daugiausiai šį sezoną.

CHARAKTERIS. Toronto „Raptors“ antrajame kėlinyje turėjo 27 taškų atsilikimą, tačiau vis tiek sugebėjo padaryti taip, kad rungtynių su „Golden State Warriors“ nugalėtojai spręstųsi paskutinėmis akimirkomis. Vis tik Kanados klubas namie pralaimėjo 125:127.

Beje, „Warriors“ galėjo ir prisižaisti, mat itin svarbiu metu per paskutinę minutę Stephenas Curry įsigudrino pramesti abi baudas, taip suteikiant Toronto klubui šansą kabintis į rungtynes.

„Taip nutinka kiekvienam žaidėjui, – apie dvi Curry pramestas baudas kalbėjo Steve’as Kerras. – Visgi tai buvo jo pirmos rungtynės po traumos.“

NUSIVYLĘS. Tuo metu 42 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas nevyniojo žodžių į vatą.

„Jaučiuosi labai nusivylęs, kai matau, kad mes žaidžiame penkiese prieš aštuonis. Kai kurie iš teisėjų sprendimų buvo tiesiog pasibaisėtini.“

PUOLIMAS. Po dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 81:54, o tai buvo rezultatyviausia klubo pirmoji rungtynių pusė išvykoje nuo pat 1990-ųjų, kuomet Denveryje „Warriors“ pelnė 87 taškus.

„Juk žinojote, kad tokio ritmo visas rungtynes neišlaikysime“, – po mačo sakė Kerras.

NAMAI. Praėjusią naktį San Antonijaus „Spurs“ savo arenoje 112:80 nugalėjo Denverio „Nuggets“ ir namie iškovojo jau 14-ąją pergalę iš eilės. Apskritai, su 19 pergalių per 21 susitikimą „Spurs“ yra geriausiai prie savo sirgalių rungtyniaujanti lygos ekipa.

VISI. Šiame mače „Spurs“ startinį penketą sudarė LaMarcusas Aldridge’as, Pau Gasolis, Tony Parkeris, Kawhi Leonardas ir Danny Greenas, o šis penketukas kartu rungtyniavo šeštą kartą šį sezoną. Tiesa, pirmąkart jie kartu pasirodė namų rungtynėse.

„Gera turėti visus vaikinus. Manau, kad tokia pergalė mums pridės pasitikėjimo“, – sakė Danny Greenas.

TOLIAU STEBINA. Emanuelis Ginobili pirmajame kėlinyje „Nuggets“ krepšį sudrebino dėjimu, o tai buvo penktasis toks 40-mečio epizodas šį sezoną. Tai reiškia, kad nepaisant brandaus amžiaus, krepšininkas šį sezoną į krepšį deda daugiausiai kartų nuo 2014-ųjų.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Shinjuku
Man grazu, kai senukai kaip Carter , Manu at Dirkas sugeba vesti komanda, o jei dar ikrauna, tai labai uzveda komanda

--
2018-01-14 13:18
kasioguru
Derozanas tai pzdc nachalas, teisejai ir taip ten leido vos ne must karius 4 keliny ir jis dar nepatenkintas. :) pats kaltas su savo plytom per rankas.
2018-01-14 12:58
LaVine pagaliau grįžo.Nu dabar Bulls bus dar pavojingesni.Ir be jo jau gerą bangą pagavę,bet su juo galima pakovot ir dėl daugiau pergalių.Gal ir ne toks tragiškas sezonas nusimato.

--
2018-01-14 12:48
!
Logiska yra skaityti. DEL TRAUMOS pirmos per 10 metu.
2018-01-14 11:54
Ekspertas
Derozanas jau matyt pasiruošęs iš savo kišenes išimt kokius 30tukst$ už teiseju kritika :D

--
2018-01-14 11:46
Logiška
PATIKIMAS. Traumą patyręs DeAndre Jordanas dėl šios priežasties rungtynes praleido pirmą kartą per 10 metų trunkančią savo karjerą. Tai buvo viso labo pirmos šį sezoną jo praleistos rungtynės ir tik antros per pastaruosius dvejus metus.