Saulius Kazevičius priešpaskutinę rungtynių sekundę pataikė dvitaškį ir išplėšė Alytaus „Alytui“ penktą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose. Alytiškiai išvykoje 80:78 palaužė Liepojos „Liepojas Lauvas“ ekipą.

Dramatiškai vykusiose rungtynėse „Alytus“ pirmavo 78:75, kai Rytis Adomavičius likus žaisti 14 sekundžių pataikė abi baudas. Tačiau po minutės pertraukėlės latviai surengė rezultatyvią ataką ir Šalvio Metros tritaškis likus žaisti 8 sekundes pasiekė tikslą, išlygindamas rezultatą.

Toks metimas nenuskandino alytiškių. Per kelias sekundes jie surengė žaibišką ataką, kurią dvitaškiu pabaigė Kazevičius. Desperatiškas Mareko Jurevičiaus metimas per visą aikštę aidint finalinei sirenai tikslo nepasiekė ir „Alytus“ šventė pergalę.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 19 taškų (14 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 18 (6 rez. perd.), Saulius Kazevičius 16, Marius Janišius 13, Rytis Adomavičius 10, Mindaugas Jaruševičius 3, Marius Pociukonis 1.

„Liepojas Lauvas“: Jevgenijus Kosuskinas 18, Stephenas Richas 15, Marekas Jurevičius 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
Nerijus Varnelis tai labai gerai sulose,bet kodel jis su siauliais nevyko i voketija,jis gi paskolintas siauliams kad padetu ULEB'e zaisti,gal nutare zaidejo netampyti per dvi komandas
2007-11-14
+1
Labai jau dažnai šiemet Lietuvos komandos išplešia pergales prieš latvius paskutinemis sekundemis.