• „Heat“ namuose 97:79 nugalėjo „Bucks“

• Goranas Dragičius per ketvirtąjį kėlinį pelnė 11 taškų

• „Bucks“ šiose rungtynėse pataikė vos 14 proc. tritaškių

• Majamio klubui tai buvo septintoji pergalė iš eilės

Goranas Dragičius per ketvirtąjį kėlinį surinko 11 taškų, o jo vedama Majamio „Heat“ (25-17) namuose 97:79 (21:23, 20:20, 30:16, 26:20) pranoko Milvokio „Bucks“ (22-20) ekipą ir pasiekė šeštąją pergalę paeiliui.

15
23
10
71%
5/7

Šeimininkai persvarą susikrovė trečiajame kėlinyje, kuriame spurtavo 14:0 ir įgijo dviženklę persvarą (60:48).

Ketvirtajame kėlinyje „Heat“ jau turėjo 18 taškų persvarą (82:64), tačiau „Bucks“ laimėjo atkarpą 7:0 ir šeimininkų persvarą aptirpo (71:82).

Tuomet ir išmušė Dragičiaus valanda. Slovėnas smeigė tris tritaškius bei pridėjo dvitaškį ir Floridos klubas, iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, turėjo saugią 14 taškų persvarą (93:79).

Milvokio ekipa šiame susitikime realizavo viso labo 14 proc. mestų tritaškių (4/28), kuomet „Heat“ pataikė kone trigubai daugiau tolimų metimų (11/29, 38 proc.).

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (4/6 trit.), Joshas Richardsonas 16, Hassanas Whiteside‘as 15 (10 atk. kam.), Tyleris Johhnsonas 14.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 22, Khrisas Middletone‘as 16 (1/8 trit.), Malcolmas Brogdonas 15, Ericas Bledsoe 10.