Antony Daviso naktis Nuotr.: AFP – Scanpix
Kristaps Porzingis Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Oladipo dėjimas Nuotr.: AFP – Scanpix
Goranas Dragičius Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Kova dėl kamuolio Nuotr.: AP – Scanpix

Majamio „Heat“ komandos pergalių serija, monstriškas Anthony Daviso pasirodymas, Tysono Chandlerio pasiekimas ir sunkiai suvokiama DeMarcuso Cousinso klaida – apie tai ir dar daugiau – sausio 14-osios NBA pulse.

Sausio 15-osios NBA pulsas

SEPTINTOJI. Majamio „Heat“ klubas ir toliau išlaiko pavydėtiną ritmą. Praėjusią naktį Floridos valstijos ekipa 97:79 nugalėjo Milvokio „Bucks“ ir iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės.

„Nieko“, – atsakė tiek Ericas Spoelstra, tiek Goranas Dragičius, paklausti, ką jiems reiškia tokia serija.

„Mes vis dar priešakyje turime 40 mačų. Negalime būti patenkinti vien šiuo rezultatu. Jei pradėtume reikštis neva tiek pergalių turėti yra šaunu, mums iš to nieko gero nebūtų“, – sakė Dragičius.

PRO ŠALĮ. „Bucks“ šiame mače sumetė 31,6 proc. visų metimų, o tritaškių – 14,3 proc. Tai yra blogiausi skaičiai per visą šį Milvokio komandos sezoną ir apskritai pastaruosius penkerius metus.

„Žaidėme blogą krepšinį“, – pripažino Giannis Antetokounmpo.

PASIRODYMAS. Anthony Davisas padarė viską, kad Naujojo Orleano „Pelicans“ iš Niujorko išvyktų su pergale. „Madison Square Garden“ arenoje Davisas sužaidė geriausias sezono rungtynes, pelnęs 47 taškus ir atkovojęs 17 kamuolių, o jo „Pelicans“ varžovus per pratęsimą nugalėjo 123:118.

SPRENDIMAS. Sunku suprasti, ką pirmajame kėlinyje norėjo atlikti DeMarcusas Cousinsas, tačiau kad ir kas tai turėjo būti, epizodas aukštaūgiui baigėsi tikra katastrofa. Priartėjęs prie varžovų aikštės pusės jis tiesiog atidavė kamuolį Kristapui Porzingiui, po kurio perdavimo Enesas Kanteris atliko įspūdingą dėjimą per patį Cousinsą, įrėmindamas jį naujame plakate.

LENGVA PERGALĖ. Ko gero, šios rungtynės baigėsi dar anksčiau nei jos prasidėjo. Indianos „Pacers“ ekipa Fynikse kovoje su vietos „Suns“ neturėjo jokio vargo. Po pirmojo kėlinio Nate’o McMillano auklėtiniai pirmavo 30:16, o įpusėjus rungtynėms – jau 64:44. Intriga negrįžo ir antroje susitikimo dalyje, o „Pacers“ triumfavo 120:97.

6. Tiek klaidų per šį mačą padarė „Pacers“ krepšininkai. Tai yra mažiausias klubo skaičius šį sezoną.

SIMBOLIKA. Pralaimėtojų komandos centras Tysonas Chandleris gali guostis nebent simboliniu pasiekimu. Šiame susitikime jis atkovojo savo karjeros 10 003-iąjį kamuolį ir dabar yra tarp 40 visų laikų NBA žaidėjų, kurie sugebėjo peržengti šį apvalų atkovotų kamuolių rodiklį.

„Man tai daug reiškia, kadangi į NBA atėjau būdamas jaunas ir tiesiog bandžiau čia išgyventi. Dabar, kai karjera eina link pabaigos, tie simboliniai pasiekimai primena visą tą sunkų darbą, auką ir keliones, kurias turėjau“, – sakė Chandleris.

KĖLINYS. Portlando „Trail Blazers“ ekipai antrasis kėlinys rungtynėse su Minesotos „Timberwolves“ susiklostė ne itin sėkmingai. Oregono valstijos klubas per minėtą ketvirtį pelnė viso labo 10 taškų. Tiesa, tai nėra nerezultatyviausias „Blazers“ ketvirtis šį sezoną. Spalio mėnesį mače su Toronto „Raptors“ „Blazers“ įmetė 6 taškus.

DAR VIENAS. Karlas-Anthony Townas ir toliau išlaiko aukštą sezono ritmą. Šiame mače jis pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko jau 37-ąjį sezono dvigubą dublį. Tik 8 susitikimuose šį sezoną jis šio pasiekimo neužfiksavo.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.