T.J. McConnellas ir DeMaras DeRozanas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Dario Šaričius Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
DeMaras DeRozanas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Joelis Embiidas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Fredas VanVleetas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • 21 taško atsilikimą panaikinusi „Raptors“ Filadelfijoje 111:117 pralaimėjo „76ers“
  • Jonas Valančiūnas savo taškus surinko dėjimais iš viršaus
  • Joelis Embiidas nugalėtojams pelnė 34 taškus ir taip pat atkovojo 11 kamuolių
  • Benas Simmonsas ir Kyle'as Lowry rungtynių pabaigoje buvo išvaryti

Jonas Valančiūnas visus savo taškus surinko efektingais dėjimais iš viršaus, tačiau svarbiausiu rungtynių metu sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Foto galerija

Trečiojo kėlinio viduryje visam likusiam laikui pakeistas Lietuvos rinktinės centras stebėjo, kaip jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (29-13) sugebėjo panaikinti triuškinamą 21 taško deficitą, bet dramatiškai 111:117 (23:32, 26:27, 26:34, 36:24) krito Filadelfijoje prieš vietos „76ers“ (20-20) su Joeliu Embiidu priešakyje.

Pirmuosius „Raptors“ taškus dėjimu iš viršaus pelnęs Valančiūnas pirmajame kėlinyje tokiu būdu surinko šešis taškus, vėliau trečiajame ketvirtyje dar sykį sudrebino varžovų krepšį ir su 8 taškais, 5 atkovotais kamuoliais ir 3 pražangomis sąskaitoje buvo pasodintas ant suolelio.

Tada Kanados klubas dar labiau nugrimzdo į duobę bei vienu metu svečių deficitas buvo triuškinamas – 64:85. Visgi ketvirtajame kėlinyje atgiję „Raptors“ krepšininkai startavo atkarpa 17:6 ir jam įpusėjus priartėjo per 7 taškus – 92:99.

Paskui lyg ant bangos rungtyniavę Dwane'o Casey auklėtiniai surinko aštuonis taškus paeiliui bei po DeMaro DeRozano dviejų taškų komandas teskyrė vienas taškas – 101:102.

Kitoje atakoje Benas Simmonsas atsakė dviem taškais, DeRozono metimas skriejo pro šalį, Dario Šaričius smeigė tritaškį ir „76ers“ išsaugojo kontrolę savo rankose – 107:101.

Likus žaisti šešias sekundes ir Filadelfijos klubui pirmaujant 117:111, Simmonsas išaukė apsižodžiavimą su Lowry bei abu krepšininkai gavo po antrąją techninę ir tuo pačiu po diskvalifikacinę pražangą.

18
28
8
3

Dar pirmoje susitikimo dalyje 18 taškų surinkęs Embiidas iš viso pelnė 34 (10/16 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 11/14 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 7 kartus suklydo.

„76ers“ pergalę apkartino ketvirtojo kėlinio viduryje patirta J.J. Redicko trauma. Siekdamas atitrūkti nuo varžovo, gynėjas pasitempė čiurną ir nušuoliavo tiesiai į rūbinę.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (11 atk. kam., 7 kld.), T.J. McConnellas 18 (8 rez. perd.), J.J. Redickas 15, Benas Simmonsas 12, Dario Šaričius ir Robertas Covingtonas 11 (8 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Delonas Wrightas 20, Kyle'as Lowry 13 (3/16 metimai), Pascalis Siakamas 11, Serge'as Ibaka ir C.J. Milesas – po 10.

2018-01-15 23:49