Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Nuotr. Lapresse – Scanpix

Kapo D‘Orlando „Sikeli Archivi“ (2-9) neranda raktų į pergales FIBA Čempionų lygoje, tačiau jų gretose ir vėl spindėjo lietuvis Arnoldas Kulboka.

12
18
3
50%
2/4

Neseniai 20-ąjį gimtadienį paminėjęs puolėjas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Sikeli Archivi“ namuose 59:106 (9:21, 16:29, 20:27, 14:29) neturė jokių šansų prieš Tenerifės „Iberostar“ (9-2).

Kulboka šiame mače žaidė 35 minutes, pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 r perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Ankstesnis lietuvio rezultatyvumo rekordas buvo užfiksuotas praėjusių metų gruodžio 12-ąją, kuomet į „Gaziantep“ krepšį įmetė 18 taškų.

Šį FIBA Čempionų lygos sezoną talentingasis lietuvis žaidžia po 28 minutes, pelno po 9,7 taško, atkovoja 4,6 kamuolio, atlieka 1,2 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 10,6 naudingumo balo.

Po 11 turų „Sikeli Archivi“ B grupėje užima priešpaskutinę 7-ąją vietą. Tuo metu „Iberostar“ žengia pirmoje vietoje.

„Sikeli Archivi“: Arnoldas Kulboka 19, Denisas Ikovlevas 14, Mirza Alibegovičius ir Jakubas Vojčechovskis po 7.

„Iberostar“: Kostas Vasileiadis 16 (4/8 trit.), Davinas White'as 14, Franas Vazquezas (8 atk. kam.) ir Timas Abromaitis po 12.