Nuotr. FIBA.com
  • „Neptūnas“ ketvirtajame kėlinyje panaikino 13 taškų deficitą, bet pralaimėjo per pratęsimą
  • Renaldas Seibutis pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus
  • Pratęsime iš aikštės dėl dviejų techninių pražangų buvo išvarytas Kazys Maksvytis

Klaipėdos „Neptūno“ (6-5) krepšininkai patyrė apmaudų pralaimėjimą Turkijoje. Beveik visas rungtynes varžovus besiviję Kazio Maksvyčio auklėtiniai FIBA Čempionų lygos rungtynėse per pratęsimą 94:98 (12:27, 21:19, 25:25, 27:14, 9:13) buvo priversti pripažinti Gaziantepo „Gaziantep“ (3-8) ekipos pranašumą.

31
31
2
50%
4/8

Uostamiesčio komanda išlieka trečiojoje FIBA Čempionų lygos B grupės vietoje ir išsaugo neblogus šansus žengti į tolimesnį turnyro etapą. Tuo tarpu Gaziantepo krepšininkai po šios pergalės iš lentelės dugno pakils į priešpaskutinę, septintąją vietą.

„Neptūnas“ rungtynes baigė be savo vairininko. Pratęsimo viduryje už dvi technines pražangas Maksvytis teisėjų buvo išsiųstas į rūbinę.

Klaipėdiečių gretose puikias rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis. Pastarasis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas – pelnė net 28 taškus. Tuo metu Seibutis pelnė vos dviem mažiau – 26, tačiau taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Varžovų gretose nesustabdomai žaidė Victoras Ruddas pelnęs net 31-ą tašką.

„Gaziantep“ krepšininkai savąsias sąlygas pradėjo diktuoti nuo pat rungtynių pradžios. Puikiai pataikę ir jau pirmąjame kėlinyje dviženklę persvarą įgiję šeimininkai tris kėlinius svečių iš Lietuvos arti neprisileido ir po 30 minučių jautėsi gan užtikrintai – pirmavo trylika taškų (71:58).

Ketvirtajame kėlinyje Seibučio ir Želionio vedami „Neptūno“ krepšininkai varžovus pasivijo ir turėjo šansą išplėšti pergalę. Deja, paskutinės sėkmingos atakos lietuviams surengti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu dvi technines pražangas gavo Klaipėdos komandos treneris ir jo auklėtiniams atsitiesti nebepavyko – šeimininkai pasiekė revanšą už skaudų sutriuškinimą išvykoje.

„Neptūnui“ tai buvo antras iš eilės ir ketvirtas per paskutines penkerias rungtynes pralaimėjimas.

Gaziantep“: Victoras Ruddas 31, Seanas Armandas 19, Robertas Carteris 14, Patrickas Milleris 13.

Neptūnas“: Edgaras Želionis 28, Renaldas Seibutis 26, Simas Galdikas 14, Jerry Johnsonas 8.