Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com
  • „Fenerbahče“ 67:62 įveikė „Panathinaikos“ ir revanšavosi už pralaimėjimą pirmame rate
  • Lukas Lekavičius per 10 minučių pelnė 3 taškus

Trečią iš eilės pergalę Eurolygoje iškovojo Stambuvo „Fenerbahče“ (12-6) komanda, trečiadienį namie 67:62 (18:20, 17:10, 12:20, 20:12) nugalėjusi Atėnų „Panathinaikos“ (12-6) krepšininkus. Šis laimėjimas turkams leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

14
18
7
88%
7/8

„Panathinaikos“ buvo laimėję pirmąsias tarpusavio rungtynes 70:68, todėl „Fenerbahce“ pergalė didesne persvara garantuos pranašumą, jeigu šios dvi ekipos po reguliariojo sezono surinks po lygiai pergalių.

Lekavičius Graikijos komandai per 10 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai atsiliko 47:50, bet tada pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 54:50. „Fenerbahče“ nuo tada pirmavo iki pat mačo pabaigos. Paskutinę dvikovos minutę „Panathinaikos“ dar priartėjo iki 60:61, tačiau taikliai baudas metę Stambulo krepšininkai išsaugojo pranašumą.

„Fenerbahče“: Jasonas Thompsonas 14 (7 atk. kam.), Janas Vesely 12, Kostas Sloukas 11.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletonas 14, Nickas Calathes 13, K.C. Riversas ir Nikos Pappas po 8.