Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

„Šiauliai“ (7-1) iškovojo dar vieną pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Po Šiaulių regioną keliaujanti Saulės miesto komanda Joniškyje 93:78 (21:20, 20:18, 30:17, 22:23) įveikė Pernu „Parnu Sadam“ (3-5) komandą iš Estijos, kurios trenerių štabe darbuojasi Giedrius Kurtinaitis.

15
24
2
83%
5/6

Šiauliečiai užtikrintai pirmauja savo grupėje ir kol kas yra patyrę tik vieną pralaimėjimą per aštuonerias rungtynes. Pernu komanda kol kas rikiuojasi ketvirta.

Svečiai iš šiaurės priešintis Lietuvos komandai gebėjo tik kiek daugiau nei pusę rungtynių, o po trečiojo kėlinio pabaigoje pataikyto Kristupo Žemaičio tritaškio šiauliečiai įgijo dviženklę persvarą (63:51).

Nuo šio momento šeimininkai ganėtinai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą bei tuo pačiu šiek tiek laiko aikštėje pasireikšti gavo ir jaunasis Mantvydas Žukauskas, aikštėje praleidęs keturias minutes ir pelnęs du taškus.

Artimiausias rungtynes šiauliečiai žais sausio 23-iąją dieną su Jūrmalos komanda. Rungtynės vyks Radviliškio sporto centre.

„Šiauliai“: Akeemas Wrightas 18, Nickas Zeisloftas 16, Laurynas Birutis 15, Šarūnas Beniušis 10.

„Parnu Sadam“: Saimonas Suttas 18, Siimas Markusas Postas 15, Timo Eichfussas 12, Rannaras Raapas 10.