• „Raptors“ namuose 96:91 įveikė „Pistons“
  • Valančiūnas šiame mače pelnė 17 taškų, atkovojo 16 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus
  • 3 rezultatyvūs perdavimai per mačą – geriausias JV karjeros rezultatas NBA lygoje

• Rungtynes stebėjo ir Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis

Lietuvos rinktinės trenerio Dainiaus Adomaičio akivaizdoje Jonas Valančiūnas demonstravo puikų žaidimą, o galingai žaidusio lietuvio Toronto „Raptors“ (30-13) namuose 96:91 (31:18, 23:33, 19:22, 23:18) įveikė Detroito „Pistons“ (22-21) krepšininkus.

17
22
16
100%
6/6

Tai buvo trečioji „Pistons“ nesėkmė iš eilės, tuo metu Dwane'o Casey kariauna nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Puolėjas iš Lietuvos šiame susitikime žaidė 27 minutes, pelnė 17 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po keturis kartus suklydo bei pažeidė taisykles. JV esant aikštelėje „Raptors“ pelnė 3 taškais daugiau už varžovus.

Šeštąjį sezoną NBA lygoje žaidžiantis Valančiūnas dar nėra peržengęs 3 rezultatyvių perdavimų ribos per susitikimą bei šiąnakt pakartojo šį asmeninį rekordą. Vidurio puolėjas jau 13-ąjį kartą per karjerą pasiekė šią ribą.

Pirmoje mačo pusėje šeimininkų pranašumas buvo pasiekęs 15 taškų, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ jau buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje (75:79).

C.J. Milesas ore pagavęs kamuolį pelnė taškus, o Toronto ekipa atliko spurtą 10:2, kuris, likus 4 minutėms 47 sekundėms, suteikė 7 taškų persvarą (90:83). Tai buvo esminis dvikovos lūžis.

Casey auklėtiniams koją kišo klaidos. Per antrąjį kėlinį „Raptors“ suklydo 9 kartus, o „Pistons“ pataikiusi iš žaidimo 14 metimų iš 25 prieš ilgąją pertrauką buvo įgijusi 3 taškų pranašumą (54:51).

Iš viso šioje dvikovoje Toronto ekipa suklydo 21 kartą. Tai viena klaida mažiau nei blogiausias komandos rezultatas šį sezoną.

Tai buvo 16-oji „Raptors“ pergalė namuose per 19 rungtynių. Geresnį rezultatą lygoje turi tik San Antonijaus „Spurs“ – 19-2.

Valančiūno tritaškis:

„Raptors“: C.J. Milesas 21 (5/12 trit.), Kyle'as Lowry 18 (9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas (16 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas po 17, Jakobas Poeltlas 8.

„Pistons“: Andre Drummondas 25 (17 atk. kam., 4 per. kam.), Avery Bradley 19, Tobiasas Harrisas 12, Langstonas Galloway 11, Anthony Tolliveris 9.

2018-01-18 14:20