• „Warriors“ išvykoje 119:112 pranoko „Bulls“

• Curry ir Thompsonas kartu pelnė 68 taškus bei įmetė 13 tritaškių, likusi komandos dalis nepataikė nė vieno toli metimo
  • Tai buvo 14-oji „Warriors“ pergalė išvykose iš eilės
  • Ilgiausia pergalių serija išvykose lygos istorijoje priklauso „Lakers“, kuri 1971-72 sezone buvo laimėjusi 16 mačų paeiliui

Stephenas Curry ir Klay Thompsonas kartu įmetė 13 tritaškių bei pelnė 68 taškus, o to pakako, kad „Golden State Warriors“ (37-9) išvykoje 119:112 (38:40, 25:26, 32:12, 24:34) įveiktų Čikagos „Bulls“ (17-28) krepšininkus.

38
30
54%
7/13
78%
7/9

Tai buvo 14-oji Steve'o Kerro kariaunos pergalė svečių arenose iš eilės bei pakartotas klubo rekordas. Pagerinti šį rekordą Oklando ekipa galės už trijų dienų, kuomet sekmadienį lankysis Hjustone.

Absoliutus rekordas priklauso Los Andželo „Lakers“, kuri 1971-72 sezone buvo laimėjusi 16 mačų paeiliui svečiuose.

„Warriors“ gynėjų pora pateisino savo kaip snaiperių vardą. Thompsonas įsmeigė 7 tritaškius, Curry – 6. Tuo metu likusieji ekipos krepšininkai prametė visus 9 tolimus metimus.

„Kai jie žaidžia šitaip, tuomet tu žinai savo rolę ir savo vietą“, – po dvikovos sakė Kevinas Durantas.

„Mes tris kėlinius žaidėme tikrai gerą krepšinį. Visgi jei tu paleidi vieną ketvirtį, tuomet tu nelaimėsi prieš tokią koamandą“, – po pralaimėjimo aiškino Čikagos ekipos strategas Fredas Hoibergas.

„Bulls“ strategas kalbėjo apie trečiąjį kėlinį, kurį jo vadovaujama ekipa pralaimėjo net 12:32.

Po dviejų ketvirčių šeimininkai turėjo 3 taškų pranašumą (66:63), tačiau tuomet savo žodį tarė „Warriors“ snaiperiai. Kėlinio pradžioje Curry pataikė tolimą metimą bei inicijavo spurtą 19:0.

Dvikovos pabaigoje po Dunno dėjimo likus 3 minutėms „Bulls“ deficitą sumažino iki 5 taškų (107:112). Per šį epizodą Dunnas nesėkmingai nusileido ant žemės bei susitrenkė galvą į grindis. Dėl galimo galvos sutrenkimo jis buvo išgabentas iš aikštelės.

Čempionai į tai atsakė Thompsono dvitaškiu po prasiveržimu bei Duranto taikliu metimu su pražanga, kuri užtikrino „Warriors“ pergalę.

„Bulls“: Nikola Mirotičius 24 (4/7 trit.), Robinas Lopezas ir Krisas Dunnas po 16, Bobby Portisas 12, Lauri Markkanenas 11.

„Warriors“: Klay Thompsonas 38 (7/13 trit.), Stephenas Curry 30 (6/11 trit.), Kevinas Durantas 19, Zaza Pačulija 6 (11 atk. kam., 5 rez. perd.).