Vilniaus „Lietuvos rytas“ per paskutinį kėlinį iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau taikliai mestos baudos padėjo išsaugoti pergalę. Vilniečiai ketvirtosiose Eurolygos rungtynėse 77:70 (25:15, 17:16, 19:16. 16:23)  nugalėjo Salonikų „Aris“ klubą ir išlieka nepralaimėję.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Aris“ atsilikinėjo net 47:65, tačiau nenuleido rankų ir pasivijo varžovus. Iš pradžių jie spurtavo 12:0, O per paskutines 2 mačo minutes įmetė 3 tritaškius, taip priartėdami iki taško – 68:69.

Hollisas Price‘as likus žaisti 21 sekundę pataikė abu baudos metimus padidindamas persvarą iki 3 taškų, tačiau po 7 sekundžių taikliu dvitaškiu atsakė Georgios Kalaitzis – 71:70.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 11,7 sekundės Matthew Nielsenas stojo mesti baudų ir abi pataikė, o po to, graikams išsimetinėjant kamuolį iš užribio, Mindaugas Lukauskis jį perėmė ir baudomis įtvirtino pergalę.

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 22 taškai, Hollisas Price‘as 15, Chuckas Eidsonas ir Matthew Nielsenas po 11, Mindaugas Lukauskis 7, Artūras Jomantas 6, Kenanas Bajramovičius 5.

„Aris“: Jeremiah Massey 19, Bracey Wrightas 12, Reyshawnas Terry 8, Simonas Serapinas, Dimitris Tsaldaris ir Georgios Kalaitzis po 7, Hanno Mottola 4, Terrellas Castle’as 3.

Vilniečiai jau mačo pradžioje smogė graikams – 11:2 sužaidus 4 minutes. Prieš kėlinio pabaigą skirtumą buvo šoktelėjęs iki trylikos taškų (25:12), o antrajame kėlinyje Kenano Bajramovičiaus tolimas metimas buvo padidinęs persvarą net iki 15 taškų – 32:17.

Nors graikai tą persvarą netrukus sumažino (32:24), tačiau įpusėjus mačui „Lietuvos rytas“ vis dar solidžiai pirmavo 42:31.

Vos prasidėjus trečiam kėliniui „Aris“ priartėjo iki 36:42, bet Marijono Petravičiaus dvitaškis ir Nielseno bei Holliso Price‘o tritaškiai sugrąžino vilniečiams solidžią persvarą – 50:36.

Nors graikai atsigavo ir vis priartėdavo iki 8-9 taškų, visas jų pastangas niekais paversdavo Petravičius. Jis pelnė 8 taškus iš eilės, kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė Chuckas Eidsonas ir prieš paskutinį kėlinį „Lietuvos rytas“ pirmavo 61:47.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar 4 Petravičiaus taškais iš po krepšio ir padidino pranašumą iki rekordinio rungtynėse – 65:47.

Tačiau įgiję tokią persvarą „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsipalaidavo ir tuo pradėjo naudotis Jeremiah Massey. Jis pelnė 7 taškus, tritaškį pridėjo Georgios Kalaitzis, o po Dimitrio Tsaldario dvitaškio komandas skyrė vos 6 taškai – 65:59, likus žaisti 3 minutes.

„Aris“ tada ėmėsi taktikos prasižengti prieš varžovus, tačiau Artūro Jomanto ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo. Lygiai taip pat nedrebėjo „Aris“ snaiperių rankos, atakuojant iš trijų taškų zonos – po Bracey Wrighto, Tsaldario ir Massey tritaškių iš vilniečių persvaros beliko 1 taškas.

Atrinkti (0) Visi (35)
Nu argi nelinksma. "Teletabiu lygos" finalininkai rytas ir real vieninteliai nepraleimeje eurolygoje ....
2007-11-15
blt baiksit reklamuot
2007-11-15
+1
saunuoliai.rytui wis pasiseka rungtyniu pabajgoje ir tai jau tampa tradicija , bet tai yra labai gerai tokiame turnyre kaip Eurolyga ;]
2007-11-15
+2
nx
buvau ryto rungtynese wakar wisus su pergale!!!
2007-11-15
+2
Labai geras zaidimas kuriame gali susikurti krepsinio zaideja.. zaisti varzybas... si zaidima zaizia jau virs 10mil...ir kaip tk padesit man :) http://www.cyberdunk.com?ref=10215
2007-11-15
-6
vau pergale visa laika kai buvo likusi minute ziurejau ramiai nors ir buvo aris iki minimumo sumazines ramiai ziurejau ir galvoju vistiek pergale bus 99,99 procento taigi ner cia ko dziauktis pergale kaip pergale

visu pirma: visus su pergale!!!

antra: TangoTV komentatorius - nerealus, dar taip linxmai kasio ne vienam sezone neziurejau - respects :)))

trecia, to Exspert

valink is cia su savo copy/paste kuris vabse ne i tema... nevisprotis

GO LR
2007-11-15
+3
Žalgiriečių gretas netrukus papildys naujas krepšininkas. Kauno „Žalgiris“ iki sezono pabaigos sudarė sutartį su 208 cm ūgio vidurio puolėju Michaelu Bradley. 28 metų amerikietis į Lietuvą turėtų atvykti jau už poros dienų.

1998-2000 m. Kentukio koledže studijavęs M.Bradley vėliau perėjo į „Villanova Wildcats“ universiteto komandą. Šioje ekipoje 2000-2001 m. sezone „centras“ vidutiniškai pelnydavo 20,8 taško ir atkovodavo 9,8 kamuolio.

Po sėkmingo sezono M.Bradley išbandė jėgas NBA naujokų biržoje, kur jį pirmajame rate 17 numeriu pašaukė Toronto „Raptors“ klubas. Amerikietis NBA lygoje praleido penkerius metus, per kuriuos, vidutiniškai aikštelėje išbūdamas po 11,7 minutės, rinkdavo po 2,5 taško ir atkovodavo po 3,4 kamuolio.

Praėjusį sezoną M.Bradley karjeros keliai pasuko į Europą. Vidurio puolėjas rungtyniavo Ispanijos lygos Bruesos GBC komandoje. Per 26 aikštėje praleistas minutes M.Bradley pelnydavo po 13,1 taško, o jo vidutiniškai 8,4 po krepšiais sugriebti kamuoliai buvo antras geriausias rezultatas visoje Ispanijos lygoje.

Šį sezoną M.Bradley buvo sudaręs sutartį su Berlyno „Alba“ klubu, bet praėjus kelioms savaitėms abipusiu susitarimu kontraktas buvo nutrauktas.
2007-11-15
-10
che che butu graikai neprasizenginėje taj butų laimeję. 21:4 buvo atkarpa laimeje. Negalejo rytas ymest galima sakyt aris pats ištraukė ryta is duobės :D
2007-11-15
-7
bet tai nors pasijuokti galima is to komentavimo :) vis smagiau, nei kad anksciau budavo, kuris nei normaliai komentuodavo, nei prajuokindavo :)
2007-11-15
+2
kas nors biski matet tango ,pritariu ce bernam kad ragas koks grybas ten ,mirk is juoko,lauku kito jo komentavimo :D
2007-11-14
+2
Su pergale visus. :) Rytas jos nusipelne. Tik kad ketvirtam kelinyje atsipalaidavo.
2007-11-14
+2
Sveikinu su pergale visus!!!Gale buvo nervu karas,bet gerai,kad viskas gerai baigesi,manau pavargo vyrai,koks tempas vazrybu buvo,juk ne robotai,o zmones losia. Ei Flash dance,Batista dar bus reikalingas komandai,tik reikia isivaziuot jam,praejusi sezona vienas is rezultatyviausiu zaideju serijoje pries Zalgiri buvo,kaip greitai viskas pamirsatama,treneriai komplektavo komanda ir as manau,kad jie geriau zino,kas reikalingas komandai,negu mes cia susede "Trifunoviciai" prie kompo.
2007-11-14
+3
Tango komentatorius kai aiskino squada oly kai uzvare kad snd nebus "maci maci maci !!!'' tai net is kedes isgriuvau :D
2007-11-14
su pergale visus ! :)
2007-11-14
+3
Komentatorius Messina rekia Siskai:tu gi lietuvis, ne italas, nemoki taip greitai varynetis kamuoli ir t.t. :)))

Per Tango TV komentatorius rulz :))) nuotaika podarbine nors pakelia :))
2007-11-14
+8
o ar klauset tango tv komentatoriaus prikolu...? ;DD snd sake kad pries siskauska prasizengti yra tiesiog nepadoru ;DD kas ten per isnara tai neisivaizduoju ;DD
2007-11-14
+7
bl pabaigoj tai taip susinervinau kad eina nx bet swarbu mes laimejom 4 pergale ole ole ole ole olele