Nuotr.:
  • „Maccabi“ namuose 89:75 įveikė „Crvena Zvezda“
  • Belgrado klubui tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui

Antradienį neturėjusi jokių vilčių Pirėjuje, Pierre'o Jacksono vedama Tel Avivo „Maccabi“ (10-9) komanda reabilitavosi sugrįžusi namo. Neveno Spahijos vadovaujamas klubas savo aikštėje 89:75 (23:16, 24:13, 17:23, 25:23) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-12) ekipą bei pratęsė jos nesėkmių seriją iki trijų iš eilės.

22
24
100%
8/8
5

Tuo metu Izraelio klubui tai buvo antroji pergalė per pastarąsias trejas rungtynes. Pirmajame šios dvigubos savaitės mače jokių vilčių Graikijoje neturėję „Maccabi“ krepšininkai „Olympiakos“ atstovų buvo sutriuškinti net 64:94.

Pirmoje mačo pusėje pamatus pergalei pakloję šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje po DeShauno Thomaso taiklaus tolimo metimo pirmavo triuškinamai – 50:29.

Tada kiek sustoję žydai apie pustrečios minutės nepelnė nė taško, o dešimt jų iš eilės surinkusi Belgrado ekipa perpus sumažino savo atsilikimą – 39:50.

Svečiams priartėjus per septynis taškus – 52:59, Johnas Dibartolomeo trečiojo kėlinio pabaigoje smeigė tritaškį, Jacksonas pataikė dvitaškį ir „Maccabi“ išlaikė kontrolę savo rankose – 64:52.

Jacksonas per 26 minutes pelnė 22 taškus (4/8 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 8/8 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Maccabi“: Pierre'as Jacksonas 22, Alexas Tyusas 15, DeAndre Kane'as 14, DeShaunas Thomasas ir Norrisas Cole'as – po 10.

„Crvena Zvezda“: Milko Bjelica 13, Mathiasas Lessortas ir Tayloras Rochestie (8 rez. perd.) – po 10.