Nuotr.:
  • „Barcelona“ savo aikštėje 81:66 įveikė „Brose“
  • Katalonai laimėjo po dviejų nesėkmių iš eilės
  • „Brose“ pirmajame tarpusavio mače laimėjo 84:81

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Barcelona“ (7-12) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygos turnyre. Sito Alonzo auklėtiniai namų rungtynėse 81:66 (18:15, 26:19, 15:18, 22:14) įrodė pranašumą prieš Bambergo „Brose“ (7-12) ir pasiekė revanšą už nesėkmę pirmajame rate (84:81).

17
24
6
67%
2/3

Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje Maodo Lo pataikius du tritaškius, o Leonui Radoševičiui pridėjus dvitaškį, „Brose“ prie šeimininkų priartėjo per vieną tašką – 66:67.

Tada Rakimas Sandersas atsakė aštuoniais taškais paeiliui, „Brose“ prarado tris kamuolius iš eilės, „Barcelona“ savo spurtą pratęsė iki 14:0 ir padėjo tašką rungtynėse – 81:66.

Bambergo klubo krepšininkai šiame susitikime suklydo 20 kartų, kuomet katalonai perpus mažiau – 10.

Tuo pačiu „Barcelona“ atliko žymiai daugiau dvitaškių metimų – 48 prieš 31, ir pademonstravo kur kas solidesnį taiklumą – 65 proc. taiklumas prieš 45 proc.

„Barcelona“: Rakimas Sandersas 17 (6 per. kam.), Thomasas Heurtelis 15, Ante Tomičius 13 (9 atk. kam.), Pierre'as Oriola 12, Adamas Hanga 10.

„Brose“: Maodo Lo 14, Leonas Radoševičius ir Dorellas Wrightas – po 12.