Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Joelis Embiidas pirmą kartą išrinktas į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes, o šiąnakt vidurio puolėjas pademonstravo, kad ne veltui susilaukė tokio sirgalių dėmesio. Nesustabdomai žaidusio 23-ejų aukštaūgio atstovaujama Filadelfijos „76ers“ (21-20) svečiuose 89:80 (21:19, 18:13, 32:21, 18:27) pranoko Bostono „Celtics“ (34-12) ekipą.

26
33
56%
10/18
2

Kamerūne gimęs vidurio puolėjas žaidė 35 minutes, pelnė 26 taškus, atkovojo 16 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

Dar prieš savaitę vykusiame mače Londone „76ers“ neišsaugojo 22 taškų persvaros bei patyrė pralaimėjimą 103:114. Šiąnakt Bretto Browno kariauna vienu metu turėjo 21 taško pranašumą, tačiau jį išlaikyti sugebėjo.

Šiame susitikime „Celtics“ ekipai nepadėjo irgi į „Visų žvaigždžių“ mačą išrinktas Kyrie Irvingas, kuris jaučia kairiojo peties skausmus.

„Nenoriu atimti nuopelnų iš Filadelfijos ekipos. Jie šiandien privertė mus atrodyti silpnai. Jei nemėginsi apsaugoti savo erdvės, tuomet prarasi kamuolį“, – po pralaimėjimo sakė „Celtics“ treneris Bradas Stevensas.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, per kurį Embiidas įmetė 10 taškų, o T.J. McConnelis – 9. Šį ketvirtį „76ers“ laimėjo 32:21, o prieš paskutines 12 minučių turėjo įgijusi 18 taškų pranašumą (71:53).

Pirmus tris kėlinius puolime slogiai atrodžiusi „Celtics“ į lemiamą šturmą kilo ketvirtajame kėlinyje, per kurį pelnė 27 taškus. Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Jaysonas Tatumas smeigė tritaškį ir deficitą sumažino iki 7 taškų (79:86). Visgi arčiau priartėti Bostono ekipai nepavyko.

„Celtics“: Marcusas Morrisas ir Alas Horfordas po 14, Marcusas Smartas 13, Jaylenas Brownas 12, Jaysonas Tatumas 11.

„76ers“: Joelis Embiidas 26 (16 atk. kam., 6 rez. perd.), Dario Šaričius 16, T.J. McConnellis 15, Benas Simmonsas 8.