Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (27-17) iššvaistė 23 taškų pranašumą ir tik paskutinėmis sekundėmis namuose 104:103 (36:20, 31:27, 17:33, 20:23) palaužė Orlando „Magic“ (13-32) krepšininkus. Pergalę lėmė dvi taiklios Isaiah Thomaso baudos, likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

21
18
30%
3/10
86%
6/7

Su šia pergale nutrūko keturių „Cavs“ keturių pralaimėjimų serija, tačiau daug džiaugsmo rūbinėje po mačo nebuvo. Tai buvo vos 4-oji Klivlando ekipos pergalė per pastarąsias 13 rungtynių.

Prastai dvikova su „Magic“ susiklostė ir „Cavaliers“ lyderiui LeBronui Jamesui. Puolėjas per 35 minutes pelnė 16 taškų (7/16 dvit., 0/4 trit., 2/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 6 kartus. Po tokio pasirodymo Jamesas negailėjo sau kirčių viešoje erdvėje.

„Šiandien aš žaidžiau šūdinai! Ačiū Dievui už komandos draugus! Dėkui, bičiuliai“, – socialiniame tinkle „Twitter“ po rungtynių rašė LeBronas.

Nepaisant prastų rungtynių, triskart NBA čempionui trūksta 25 taškų iki 30 tūkst. pelnytų taškų ribos. LeBronas taps jauniausiu krepšininku lygos istorijoje pasiekusiu šią ribą.

Kaip iš natų pirmoje pusėje žaidusi „Cavs“ į ilgąją pertrauką nusinešė 20 taškų pranašumą (67:47), tačiau reikalai ėmė komplikuotis antroje rungtynių dalyje. Strigę Tyronno Lue auklėtiniai per paskutinius du kėlinius pataikė vos 1 tritaškį iš 17. Tuo metu „Magic“ iš žaidimo pataikė 17 metimų iš 19 bei sugrįžo į rungtynes.

„Esu nusivylęs savo vyrukais. Jaučiau, kad jie yra verti pergalės. Nesugebėjome galutinai perlaužti mačo“, – po dvikovos sakė Orlando ekipos strategas Frankas Vogelis.

Šiame mače žaidė po traumos sugrįžęs Derrickas Rose'as, kuris per 13 minučių pelnė 9 taškus bei atkovojo 3 kamuolius.

„Cavaliers“: Isaiah Thomasas 21, LeBronas Jamesas 16 (0/4 trit., 6 kld.), Kevinas Love'as 12 (11 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 11.

„Magic“: Elfridas Paytonas 19, Aaronas Gordonas (11 atk. kam.) ir Evanas Fournier po 17, Jonathanas Simmonsas 16.