• „Fenerbahče“ 89:84 palaužė „Anadolu Efes“

• Nugalėtojams Melihas Mahmutoglu pelnė 16 taškų, o iki šių rungtynių jis vidutiniškai rinkdavo po 0,4 taško

• Pralaimėjusiųjų gretose geriausias rungtynes sužaidė Toney Douglasas, pelnęs 29 taškus ir surinkęs 36 naudingumo balus

• Brockas Motumas per 21 minutę įmetė 6 taškus

Melihas Mahmutoglu surinko 16 taškų, o jo ir Brado Wanamakerio vedama Stambulo „Fenerbahče“ (13-6) Eurolygos išvykos mače 89:84 (24:24, 22:11, 22:22, 21:27) įveikė „Anadolu Efes“ (5-14) ir turnyre pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

18
31
100%
6/6
8

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet „Fenerbahče“ spurtavo 11:2 ir po Nicolo Melli tritaškio įgijo 12 taškų persvarą (41:29).

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet šeimininkai niekaip negalėjo perlaužti rungtynių eigos. Vis tik intriga grįžo paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

„Fenerbahče“ iki susitikimo pabaigos likus 51 sekundei, dar turėjo 10 taškų persvarą (87:77), tačiau „Anadolu Efes“ laimėjo atkarpą 7:2 ir po Brocko Motumo tritaškio priartėjo iki 5 taškų (84:89).

Kitoje atakoje Kostas Sloukas prarado kamuolį, o šeimininkams dar buvo likusios 19 sekundžių, tačiau kitas Atamano auklėtinių išpuolis buvo nesėkmingas ir pergalę šventė svečiai.

Nugalėtojų gretose X faktoriumi tapo Mahmatoglu. Turkas šiame sezone iki šių rungtynių Eurolygoje vidutiniškai žaidė vos po 4 minutes ir rinko po 0,6 taško, tačiau šiandienos susitikime jis per 21 minutę pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), užsidirbo ir išprovokavo po 2 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“ gretose Brockas Motumas per 21 minutę įmetė 6 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/1 baudų metimas), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 1 ir užsidirbo 2 pražangas bei surinko 1 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“: Toney Douglasas 29 (7/8 dvit., 3/3 trit., 6/6 baud. met., 36 naud. bal.), Errickas McCollumas 18, Zoranas Dragičius 9

„Fenerbahče“: Bradas Wanamakeris 18 (8 atk. kam., 31 naud. bal.), Melihas Mahmutoglu 16, Nicolo Melli 14 (7 atk. kam.), Marko Guduričius ir Janas Vesely po 12.

2018-01-19 23:26
eurolyga
Retenybe kad milanas du kart nugalejo

--
2018-01-19 23:25
eurolyga
Kaip viskas butu gerai jei butume brose paeme butume panathinaikos aplenke dabar susilyginom

--
2018-01-19 23:23
eurolyga
Vos vos aciu dievui daug padejo gudaitis del atsokusiu kamuoliu net sirdis plake

2018-01-19 21:54
Mahmutoglu per sezoną sugeba vieną kartą iššauti.Pernai prieš Žalgirį Kaune ten nesąmonių primėtė,dabar prieš Efesą sezono rungtynes sužaidė.Wanamakeris taip pat pagaliau gerai sužaidė,nes per paskutinius du mačus vos du taškus įmetė.O dabar naudingiausiu tapo.Nu Efesui paguoda,kad su Douglasu neprašovė.Žaidėjas patyręs,31 m.ir parodė,kad gali būti klubo lyderiu.