Nuotr.:

Dar vieną pergalę Eurolygoje įsirašė Maskvos CSKA (15-4) klubas, kuris po atkaklios kovos Atėnuose 75:70 (15:20, 16:9, 20:22, 24:19) palaužė vietos „Panathinaikos“ (12-7), kuri dvigubos savaitės metu patyrė dvi nesėkmes.

21
15
67%
4/6
44%
4/9

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dviems minutėms, Nikos Pappas realizavo baudų metimus ir sušvelnino PAO atsilikimą iki dviejų taškų (69:71).

Komandos kurį laiką nesugebėjo pelnyti taškų, o tylą nutraukė Sergio Rodriguezas, smeigęs tritaškį ir CSKA ekipai sukrovęs 5 taškų persvarą (74:69).

Maskvos klubui pergalę įtvirtino tas pats Rodriguezas, kuris iki kėlinio pabaigos likus 27 sekundėms, realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir sugrąžino svečiams 5 taškų pranašumą (75:70).

Šiose rungtynėse itin mažai progų pasireikšti gavo Lukas Lekavičius. Lietuvis sužaidė viso labo 2 minutes per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį, kartą prasižengė, gavo bloką ir susitikimą baigė su -3 naudingumo balais.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 14 (5/6 dvit.), Nickas Calathesas (2/8 trit., 11 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Thanasis Antetokounmpo po 13, K.C. Riversas 11.

CSKA: Sergio Rodriguezas 21 (4/6 trit.), Cory Higginsas 14, Othello Hunteris 12 (6/9 dvit.), Nando De Colo 10.

2018-01-20 12:04
Pagaliau ir PAO namie krito.Įrodymas,kad visus galima įveikti.Bet ar tai gerai Žalgiriui,tai dar neaišku.Gerai,kad susilygino pagal pergales,bet kitą savaitę graikai bus stipriai supykę ir norės reabilituotis.Tai lauks sunkus vakaras.O dėl Luko aš nesijaudinu.Dabar gal nedaug gauna pažaist,bet jis buvo perkamas kaip ateities įžaidėjas.Ir graikai už bet ką tikrai nemokės 450 tūkst.eur per sezoną.Taip kad,ateis dar jo valanda.