• Pergalingą metimą, likus 0,6 sekundės įmetė Jordanas Theodore'as

• Nugalėtojų gretose Artūras Gudaitis pelnė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų

• Mindaugas Kuzminskas pridėjo 10 taškų ir 11 naudingumo balų

• Mantas Kalnietis surinko 2 taškus ir 4 naudingumo balus

Artūras Gudaitis savo ekipoje buvo trečias pagal rezultatyvumą, o Jordanas Theodore‘as išplėšė dar vieną pergalę Eurolygoje lietuviškajai Milano „AX Armani Exchange“ (6-13) ekipai.

16
25
8
80%
4/5

Simone Pianigiani auklėtiniai išvykoje 83:82 (22:19, 25:17, 18:20, 18:26) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (8-11) krepšininkus ir pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Svečiai apčiuopiamą persvarą įgijo antrajame kėlinyje, kurio pabaigoje Mindaugas Kuzminskas pelnė 5 taškus, o Milano klubas spurtavo 10:0 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 11 taškų pranašumą (47:36).

„Baskonia“ į lemiamą šturmą kilo ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Šeimininkai spurtavo 9:3 ir po Janio Timmos tritaškio ir Tornikės Šengelijos dėjimo rezultatas tapo lygus (77:77).

Tuomet išmušė Jordano Theodore‘o valanda. Iš pradžių amerikietis pataikė vieną baudos metimą ir išvedė svečius į priekį (81:80), o kitoje atakoje Beaubois atstatė pusiausvyrą „Baskonia“ naudai (82:81) ir Milano ekipai paliko 18 sekundžių.

Lemiamą reidą atliko tas pats Theodore‘as, kuris pelnė taškus iš po krepšio, iki susitikimo pabaigos likus 0,6 sekundės.

„Baskonia“ po minutės pertraukėlės surengė kone idealią ataką, tačiau Šengelija nepataikė iš po krepšio ir pergale džiaugėsi Milano klubas.

Kuzminskas per 20 minučių įmetė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis per 22 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvitaškiai, 6/8 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, užsidirbo ir išprovokavo po 3 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis aikštelėje praleido 7 minutes, per kurias pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvitaškis), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, viena klaida ir 4 naudingumo balais.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 17, Jaysonas Grangeris 15, Rodrigue‘as Beaubois 13.

„AX Armani Exchange“: Andrew Goudelockas ir Jordanas Theodore‘as po 16, Artūras Gudaitis 12, Mindaugas Kuzminskas 10.

2018-01-20 01:34
gudaitis i ryta perejo savo noru 2015 vasara,beje pats sumokejes dali ispirkos. o kevala zalgiris isigijo 2016 rugpjuti, niekas cia nieko neismaine. 15-16m sezona kavaliauskas buvo bene geriausias centras lietuvoj po vougiouko,kuri zalgiris stengesi islaikyti,bet negalejo. o gudaitis kaip reikiant atsiskleide tik 16/17 sezone
2018-01-20 00:45
gudaitis el jauciasi puikiai.o zalgiris ji ismaine i ryto kapitona.kuzminskas kolkas tik apsilineja kojas,reik ziuret kaip atrodys vasario gale
2018-01-20 00:29
eurolyga
Idomi simet eurolyga gali belekas laimeti lyderiai pralost o nurasyti del vietos tarp geriausiu

--
2018-01-20 00:13
R
Maniau kad prapils Armani.Bet gerai baigesi.Manau kad uz astuntuko borto gali likti Maccabi, o Zalgiriui reikia buti bent jau 6-7.Teoriskai gali uztekti 15 pergaliu kad patekt ir but astuntiems.Belgrade tai Belgrade, bet su Bambergu visai susidirbo.Is 11 rungtyniu manau paims minimum 4 pergales, o gal ir daugiau.Tikiu kad galim patvarkyt ir Fenerbachce. Pries CASK, Panathinaikos,Baskonia ir Olympiacos be sansu laimet...Nors kaip sakoma, kamuolys apvalus...
2018-01-20 00:11
eurolyga
galetumet kas pritart kad gaila zalgiris nepasinaudojo sansu geru pakilt auksciau suklupus real pao ir dar butume toliau nuo chimki

eurolyga
Kaip viskas butu pasikeite jei butume laimeje pries zvezda brose kaip siendien pralose panathinaikos real butume 4 3 vietoi

--
2018-01-19 23:44
Jau gale galvojau,kad Milano savanaudžiai vėl pralaimės.Bet dėkui Gudaičiui už atkovotą kamuolį puolime.Ir kad kaip keistai skambėtų,bet tas savanaudiškumas šį kartą padėjo nugalėti.Iš pradžių Goudelockas pražangą išprovokavo ties tritaškiu,paskui ir Theodore lemiamą įmetė.Tai šį kartą savanaudžiai ištempė.Ir rimtai,kodėl Gudaitis ne prie Šengelijos stovėjo lemiamoj baskų atakajo?Nedaug trūko,tai ir pralaimėję būtų.Pats net už galvos susiėmė,kai gruzinas prametė.Nu svarbu,viskas gerai baigėsi ir šita pergalė labai svarbi Žalgiriui.

--
2018-01-19 23:39
eurolyga
Gaila zalgiris nepasiema tasku kai sulaukia is varzovu palankiu rezultatu kad galetu but auksciau

Grajokas
Zalgiri nuo 9 vietos d skiria 4 pergales,bet jeigu zalgirio tikslas ir toliau bus top8 tai uzims 8 vieta gaus iskart cska ir namo.turi galvot ir apie aukstesne vieta nes pries visus gali laimet

Wow26
Labai gerai.Ir dar Realas gaus nuo Malagos. Tiesiog puikus rezultatai Zalgiriui. Jau 4 pergales pliuse nuo 9 vietos.

--
As
Ziurejau varzybas, tai galiu pasakyti, kad tikras fuksas, jog Milanas gale laimejo. Goudelockas su Theodoru toookias nesamones dare, jokio komandinio zaidimo. Jei ne Gudaicio reboundai puolime, butu prakise. Beje, kodel likus 0,6 sec., kai aisku, kad puolancioji komanda darys alley oop, Gudaitis stovejo prie kamuoli ismetancio zaidejo, o ne po krepsiu? :D