Nuotr.:

Adamas Waczynskis realizavo 4 tritaškius iš 6, o Eurolygoje apie pirmąjį aštuntuką svajojanti Malagos „Unicaja“ (8-11) namuose iškovojo itin svarbią pergalę.

15
22
67%
4/6
5

Juano Plazos auklėtiniai 80:75 (20:15, 18:12, 19:25, 23:23) palaužė Madrido „Real“ (12-7), kuriam tai buvo pirmoji nesėkmė po 7 pergalių iš eilės.

Trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus (48:48), tačiau šeimininkai ketvirtį užbaigė spurtu 9:4 ir prieš prasidedant lemiamam kėliniui įgijo 5 taškų persvarą (57:52).

Sėkminga atkarpa prasitęsė ir ketvirtajame kėlinyje, kurį andalūzai pradėjo atkarpa 6:2 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (63:54).

Per likusį laiką „Real“ ekipai priartėti taip ir nepavyko, išskyrus pačią rungtynių pabaigą, kai svečiai vilčių išsigelbėti jau nebeturėjo.

„Unicaja“ lyderiu šį vakarą tapo Waczynskis, kuris per 25 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

„Real“ gretose Jonas Mačiulis neišsiskyrė. Lietuvis per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, užsidirbo ir išprovokavo po 2 pražangas bei surinko 4 naudingumo balus.

„Unicaja“: Adamas Waczynskis (4/6 trit.) ir Ray McCallumas po 15, Nemanja Nedovičius 11 (2/7 dvit., 7 rez. perd.).

„Real“: Luka Dončičius 16 (3/3 dvit., 3/6 trit., 24 naud. bal.), Rudy Fernandezas ir Jaycee Carrolas po 10.

2018-01-20 12:23