Dar vieną nesėkmę ULEB Eurolygo patyrė Mindaugo Katelyno Milano „Armani Jeans“ komandos. Italai išvykoje 91:100 (25:26, 21:27, 21:27, 24:20) nusileido Zagrebo „Cibona“ krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik 3 taškais (68:65), tačiau daugiausiai Larry Ayuso pastangomis „Cibona“ ketvirtį užbaigė spurtu 12:2 ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį įgijo dviženklį pranašumą (80:67).

32-ąją minutę skirtumas buvo šoktelėjęs iki 17 taškų (87:70), tačiau labiau atitolti aikštės šeimininkams nepavyko. Zagrebo ekipa šventė pergalę 100:91.

Katelynas šiame mače per 10 aikštėje praleistų minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 baudų), po krepšiais atkovojo 2 atšokusius kamuolius bei 3 kartus prasižengė.

„Cibona“: Larry Ayuso 30 (15/15 baudų), Samas Hoskinsas 18 (8 atk. kam.), Chrisas Warrenas 13, Damiras Mulaomerovičius 12, Lukša Andričius 9.

„Armani Jeans“: Ansu Sessay 24, Danilo Gallinari 20, Travisas Watsonas 13, Massimo Bulleri 12, Melvinas Bookeris 9.