Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Rockets“ namuose 116:108 antrąkart šį sezoną palauė „Warriors“
  • Chrisas Paulas pelnė 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus
  • Jamesas Hardenas surinko 22 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

Hjustono „Rockets“ į priekį vedęs Chrisas Paulas taikėsi į trigubą dublį, Jamesas Hardenas buvo arti dvigubo, o jų atstovaujama Hjustono „Rockets“ (32-12) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) laimėjo Vakarų konferencijos titanų dvikovą.

33
38
55%
6/11
88%
7/8

Mike'o D'Antoni auklėtiniai savo aikštėje 116:108 (40:28, 25:30, 27:33, 24:17) nukovė pirmenybių čempionus, „Golden State Warriors“ (37-10) krepšininkus, ir nutraukė jų keturių pergalių seriją.

Tuo pačiu tai buvo antroji „Rockets“ pergalė prieš „Warriors“ per trejas rungtynes šį sezoną. Paskutiniuosius tris sezonus tarpusavio rungtynių seriją nuolatos laimėjo Steve'o Kerro auklėtiniai.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kada Draymondui Greenui pataikius du tolimus metimus, o Nickui Youngui pridėjus du taškus „Warriors“ buvo priekyje 99:96.

Tuomet ketvirčio viduryje Paulas smeigė tritaškį, paskui reaizavo abi baudas ir išvedė „Rockets“ į priekį – 105:104.

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, Kevinas Durantas dar sumažino svečių atsilikimą iki minimalaus – 108:109, bet tuomet Kerro kariauna per likusias tris minutes taškų nebepelnė.

Tolimą metimą įskraidinęs Jamesas Hardenas padidino savo komandos pranašumą iki 114:108, o tašką rungtynėse padėjo baudų metimus realizavęs Paulas.

Jis per 35 minutes pelnė 33 taškus (4/9 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Rockets“: Chrisas Paulas 33 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Jamesas Hardenas 22, Clintas Capela 18, Lucas Mbah a Moute 14, P.J. Tuckeris 12.

„Warriors“: Kevinas Durantas 26, Draymondas Greenas 21, Stephenas Curry 19 (8 rez. perd.), Nickas Youngas 16.

2018-01-21 16:19
zaliakurwanews.lt
zalia kurwa
2018-01-21 12:21
Rockets rodo,kad šiemet mes rimtą kovą GSW.Abi komandos buvo stipriausių sudėčių,Rockets laimėjo ir pademonstravo,kad pasiruošę nutraukti GSW karaliavimą.Šiemet Vakarų finalai bus kaip niekad įdomūs ir labai apylygiai.Ryškių favoritų nebus.