Skaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Klivlendo „Cavaliers“ (4-5) ekipa, savo aikštėje 116:117 (29:28, 27:27, 23:26, 29:27, 8:9) po pratęsimo nusileidusi Orlando „Magic“ (7-2).

Šis mačas tapo LeBrono Jameso ir Dwighto Howardo asmenine dvikova. Pirmasis atliko trigubą dublį, o antrasis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Trys Jameso baudos besibaigiant ketvirtam kėliniui išlygino rezultatą 108:108 ir lėmė pratęsimą. Besibaigiant papildomai 5 minučių atkarpai Jamesas įmetė dvitaškį ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai, tačiau iki pratęsimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 5 sekundes Howardas baudomis persvėrė rezultatą – 117:116.

Kitoje atakoje Jamesą sustabdė turkas Hidayetas Turkoglu. Jis sugriebė kamuolį ir išprovokavo ginčą. Kovojant dėl kamuolio baigėsi rungtynių laikas ir „Cavaliers“ aikštę paliko nuleistomis galvomis.

Dvigubą dublį šiame mače atliko Žydrūnas Ilgauskas. Jis per 36 minutes pelnė 18 taškų (9/17 dvitaškių), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 taškai (14 rez. perd., 13 atk. kam.), Drew Goodenas 23 (12 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 18 (11 atk. kam.), Danielis Gibsonas 16.

„Magic“: Dwightas Howardas 35 (16 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 21 (11 rez. perd.), Rashardas Lewisas 20, Hidayetas Turkoglu 13, Keithas Bogansas 11, Carlosas Arroyo 10.