• „Celtics“ 95:103 pralaimėjo „Magic“

• Kyrie Irvingas pelnė 40 taškų ir pataikė 5 tritaškius iš 7

• „Magic“ trečiąjį kėlinį laimėjo 32:12
  • Bostono klubui tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės

Kyrie Irvingas pelnė 40 taškų, tačiau jo vedama Bostono „Celtics“ (34-13) namuose 95:103 (29:28, 30:30, 12:32, 24:13) nusileido Orlando „Magic“ (14-32) ekipai ir patyrė jau trečiąjį pralaimejimą iš eilės.

22
20
67%
4/6
60%
9/15

Esminis rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. „Magic“ po ilgosios pertraukos spurtavo 21:5 ir po Shelvino Macko metimo iš po krepšio atitrūko 16 taškų skirtumu (83:67).

Trečiąjį ketvirtį „Magic“ laimėjo 32:12 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, Orlando klubas pirmavo 90:71.

Vis dėlto šeimininkai lengvai pasiduoti linkę nebuvo. „Magic“ per pirmąsias 8 kėlinio minutes sukrapštė viso labo 4 taškus, o tuo pasinaudoję „Celtics“ sumažino deficitą iki vienženklio (86:94).

Kiek vėliau Alas Horfordas smeigė tritaškį, Irvingas pridėjo metimą iš eigos ir iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms, ekipas skyrė 7 taškai (91:98). Vis dėlto „Magic“ sugebėjo atsilaikyti likusią rungtynių dalį ir šventė pergalę.

Bostono ekipos lyderis Irvingas per 40 minučių pelnė 40 taškų (9/16 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 7/8 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą suklydo.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 40 (5/7 trit.), Jaylenas Brownas 17 (6/9 dvit.), Marcusas Morrisas 12.

„Magic“: Elfridas Paytonas 22, Evanas Fournier 19 (3/6 trit.), Aaronas Gordonas 11 (13 atk. kam.), Shelvinas Mackas ir D.J. Augustine‘as po 10.

2018-01-22 15:05
Expert
Čia tas, katras prieš sezoną spygavo, jog yra pajėgus vienas pats vesti komandą į pergales :D Neįkimba net į Rytų autsaiderius :D :D