Iš nesėkmių duobės bando lipti Vašingtono „Wizards“ (2-5) ekipa. Penkiais pralaimėjimais Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną pradėjusi Vašingtono ekipa praėjusią naktį 103:90 (28:15, 28:26, 27:25, 20:24) įveikė Indianos „Pacers“ (3-5) ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Tuo tarpu „Pacers“, sezoną pradėjusi trimis pergalėmis, pralaimi jau penktą kartą iš eilės.

Į pergalę Vašingtono ekipą vedė savo geriausias rungtynes šį sezoną sužaidęs Gilbertas Arenas. Jis pelnė 30 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyvus buvo ir „Wizards“ lietuvis Darius Songaila. Jis per 22 minutes surinko 12 taškų (5/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Wizards“: Gilbertas Arenas 30 taškų (11 rez. perd.), Caronas Butleris 25, Brendanas Haywoodas 16, Darius Songaila 12.

„Pacers“: Marquisas Danielsas 19, Jermaine’as O’Nealas 17, Jamaalas Tinsley 15, Danny Grangeris ir Mike’as Dunleavy po 11, Shawne’as Williamsas 10.

Grizzlies:Bucks 99-102

Grizlies europieciai:Gasol 16, D.Milicic 10,Milicic atsigavo Memfyje gauna daug zaisti yra startinio penketuko zaidejas,o anksciau is jo visi saipesi,kaip jis zaide uz pistons kad nemoka zaisti, J.Navarro zaide 9 minutes dvitaskiai 2-0,tritaskiu nemete,baudu nemete,atkovoti 2 kamuoliai,2 rez perdavimai,1 perimtas kamuolis.Tasku nepelne
2007-11-15
+11
Pacers: K.Rush zaide 9 minutes dvitaskiai 3-0,tritaskiu nemete,baudu nemete,3 rezultatyvus perdavimai,1 atkovotas kamuolys,1 prarastas kamuolys