Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Panathinaikos“ pergalei pasiekti prireikė 50 minučių kovos
  • Lukas Lekavičius pataikė visus metimus ir pelnė 13 taškų bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus
  • „Panathinaikos“ išlieka vienintelė nepralaimėjusi Graikijos lygos komanda

Atėnų „Panathinaikos“ (13-0) su Luku Lekavičiumi iškovojo sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse. Dviejų pratęsimų kovoje Graikijos čempionato lyderiai išvargo pergalę prieš „Lavrio“ (9-4) ekipą 120:118 (27:23, 30:27, 20:24, 21:24, 22:20).

Daugiausia pataiko: Kelvin Rivers

Lekavičius sužaidė puikias rungtynes – per 17 su puse min. pelnė 13 taškų, pataikė visus mestus metimus (2/2 dvit., 2/2 trit., 3/3 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė. Visgi lemiamas rungtynių minutes lietuvis turėjo stebėti iš šalies – ketvirtojo kėlinio viduryje pasodintas ant suolo įžaidėjas nuo jo nebepakilo.

„Panathinaikos“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau svečiai atkakliai priešinosi tituluotiems varžovams. Likus žaisti trims minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos, Graikijos čempionai buvo įgiję dešimties taškų pranašumą (73:63). Nepaisant to, kėlinys baigėsi Atėnų komandai pirmaujant vos trimis taškais (77:74).

Netrukus šeimininkai vėl nutolo dviženkle persvara (93:83), tačiau svečiai vėl grąžino intrigą – po 40 minučių žaidimo rezultatas buvo lygus (98:98) ir komandoms prireikė dar dviejų atkaklių papildomo laiko atkarpų, kad išsiaiškintų nugalėtoją.

Po šios pergalės Atėnų klubas išlieka vienvaldžiais čempionato lyderiais ir trimis pergalėmis lenkia artimiausius varžovus bei principinius priešininkus Pirėjo „Olympiakos“. „Lavrio“ komanda išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 24, Nickas Calathes 21, K. C. Riversas 15, Lukas Lekavičius 13.

„Lavrio“: McKenzie Moore 30, Tony Meieris 17, Stevenas Grayus ir Antwaine’as Wigginsas po 13.

„Panathinaikos“ ketvirtadienį bus „Žalgirio“ varžovas Eurolygoje.

2018-01-23 01:42
lol
nu bl bl kas per antraste :D 13 tasku tobulas :D jei is vieno metimo imestu viena taip isetu irgi butu tobula. gera logika :DDD
2018-01-22 22:22