Nuotr. Sputnik - Scanpix
  • Westermannas žaidė pirmą kartą nuo praėjusių metų lapkričio
  • Jis per 16 minučių pelnė 9 taškus
  • CSKA 97:80 palaužė „Nižnij Novgorod“

Maskvos CSKA (11-2) iškovojo pergalę VTB Vieningosios lygos čempionate. Rusijos sostinės ekipa 97:80 (25:19, 22:20, 22:15, 28:26) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižinij Novgorod“ (3-8) ekipą.

Gimimo vieta: Haguenau, Prancūzija

Šiose rungtynėse po ilgos pertraukos pirmą kartą ant parketo žengė buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Leo Westermannas. Klubo traumą išsigydęs prancūzas per 16 žaistų minučių pelnė 9 taškus (0/3 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud. met.), atliko rezultatyvų perdavimą ir po kartą prasižengė suklydo bei perėmė kamuolį.

Praėjusį sezoną Kaune praleidęs atakų organizatorius dėl stipraus kojos sumušimo nežaidė nuo praėjusių metų lapkričio.

Maskvos krepšininkai nuo svečių pradėjo tolti jau pirmajame kėlinyje, o visus klausimus dėl intrigos išsprendė trečiajame, po kurio turėjo 15 taškų pranašumą (69:54).

CSKA“: Andrejus Voroncevičius 17, Kyle’as Hynesas 11, Williamas Clyburnas ir Nikita Kurbanovas po 10.

„Nižnij Novgorod“: Petras Gubanovas 22, Vladimiras Veremejenka 14, Dmitris Uzinskis 13.

MIN: 15.96
PTS: 4.5 (42.86%)