Antrą pergalę iš eilės Eurolygos C grupėje iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa, išvykoje 97:90 (24:33, 25:21, 20:12, 28:24) įveikusi Ruanės „Chorale“.

Antrajame kėlinyje „Chorale“ pirmavo 46:30, tačiau turkai spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 49:54.

Trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje „Fenerbahce Ulker“ be atsako pelnė 11 taškų ir įgijo pranašumą (74:66), kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

„Fenerbahce Ulker“: Willie Solomonas 23, Oguzas Savasas, Mirsadas Turkčanas ir Damiras Kaanas po 12, Omeras Onanas ir Jamesas White’as po 10.

„Chorale“: Marcas Salyersas 40 (9/11 dvitaškių, 6/13 tritaškių), Adamas Hessas 22, Laurentas Cazalonas 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
slayersas su hessu gerai paware TACIAU pritruko kitu zaideju rezultatyvumo ir geresnes ginybos