• „Pelicans“ per paskutines 5 ketvirtojo kėlinio minutes panaikino 17 taškų deficitą
  • DeMarcusas Cousinsas pelnė 44 taškus, atkovojo 24 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų
  • Tokią statistinę eilutę NBA lygoje pastarąjį kartą buvo padaręs Kareemas Abdul-Jabbaras 1972-aisiais

• Tokia statistinė eilutė lygos istorijoje užfiksuota vos 10-ąjį kartą

DeMarcusas Cousinsas sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių, o jo ir Anthony Daviso vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-21) namuose panaikino 17 taškų deficitą bei 132:128 (25:21, 29:27, 27:33, 33:33, 8:8, 10:6) įveikė Čikagos „Bulls“ (18-29) krepšininkus. Tai buvo penktoji „Pelicans“ pergalė per pastarąsias šešerias rungtynes.

44
58
24
10

Vidurio puolėjas šiame per 52 žaidimo minutes pelnė 44 taškus (8/18 dvit., 5/11 trit., 13/14 baud.), atkovojo 24 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, penkiskart suklydo bei surinko 58 naudingumo balus.

Per antrąjį pratęsimą Cousinas pelnė 7 taškus – tritaškį, sudėtingą dvitaškį bei pergalę įtvirtinusias baudas. Aukštaūgis tapo pirmuoju krepšininku po Kareemo Abdul-Jabbaro, kuriam per mačą pavyko pelnyti bent 40 taškų, atkovoti bent 20 kamuolių bei atlikti bent 10 rezultatyvių perdavimų.

Tokia statistinė eilutė NBA lygoje užfiksuota vos 10-ąjį kartą. Šešis kartus tai atliko Chamberlainas, po kartą – Kareemas Abdul-Jabbaras, Elginas Bayloras bei Oscaras Robertsonas.

Cousinsui puikiai talkino kitas „Pelicans“ aukštaūgis – Anthony Davisas. Puolėjas per 43 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 9 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtąjį kėlinį „Bulls“ pradėjo spurtu 23:5 bei įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (104:86). Čikagos ekipos persvara vis dar siekė 17 taškų, kuomet likus 5 minutėms iki mačo pabaigos Bobby Portisas sumetė abu baudų metimus.

Cousinsas ir Davisas inicijavo spurtą 21:2, o Jrue Holiday tritaškis metimas, likus 48 sekundėms, išlygino dvikovos rezultatą 110:110.

Kitoje atakoje Davisas dėjimu rezultatą persvėrė, tačiau Lauri Markkanenas į tai atsakė sėkmingu prasiveržimu.

Likus 3 sekundėms Davisas įmetė abi baudas ir vėl išvedė „Pelicans“ į priekį, tačiau paskutinę dvikovos sekundę Darius Milleris prasižengė prieš tritaškį metusį Justiną Holiday. „Bulls“ puolėjas įmetė pirmąsias dvi baudas, tačiau nepataikė pergalę galėjusio atnešti trečiojo metimo, o ekipos mūšį perkėlė į pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo pusiaukelėje 6-ąją pražanga gavo Davisas, tačiau visus reikalus rungtynėse išsprendė Cousinsas.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 44 (24 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam.), Anthony Davisas 34, E'Twaunas Moore'as 15, Jrue Holiday 12.

„Bulls“: Jerianas Grantas (13 rez. perd.) ir Robinas Lopezas po 22, Zachas LaVine'as 19, Justinas Holiday 15, Lauri Markkanenas 14 (17 atk. kam.).

Daviso pasirodymas:

2018-01-23 15:25
..
Tik davis su cousinsu tempia sia komanda jokios pagalbos..

2018-01-23 09:37
It nieks nepazymi jo klaidu skauciaus. Kiekvienose rungtynese vos ne po penkias...