Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Utenos „Juventus“ (3-9) gerai pradėjo rungtynes, tačiau krito į duobę trečiajame kėlinyje ir FIBA Čempionų lygos susitikime 78:93 (23:19, 21:28, 11:22, 23:24) nusileido Sasario „Banco di Sardegna“ (5-7) krepšininkams ir susikomplikavo savo galimybes patekti į FIBA Europos taurės turnyrą.

17
28
1
11

Uteniškiai pirmajame kėlinyje turėjo 13 taškų persvarą (21:8), tačiau tuomet viskas pamažu ėmė suktis Sasario ekipos naudai.

Dar prieš prasidedant antrajam kėliniui, šeimininkų deficitas jau tesiekė 4 taškus (19:23), o prasidėjus jam „Juventus“ laukė galingas smūgis.

Gainesas antrąjį ketvirtį pradėjo tritaškiu, tačiau tuomet „Banco di Sardegna“ spurtavo 14:0 ir į priekį pabėgo 7 taškų persvara (33:26). Vis tik Žydrūno Urbono kariauna prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 3 taškų (44:47).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Darko Planiničiaus ir Scotto Bamfortho vedami šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (59:48). Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui Sasario ekipa surengė dar kelias sėkmingas atakas ir jos pranašumas išaugo iki 15 taškų (68:53).

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ atsigavimo ženklų nebeparodė ir buvo priversti taikytis su pralaimėjimu.

Neįmenama mįsle „Juventus“ ekipai tapo Scottas Bamforthas, kuris per 30 minučių pelnė 28 taškus (3/8 dvitaškiai, 6/12 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir du kartus suklydo.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Arvydas Šikšnius, pelnęs 16 taškų (2/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 3 ir perėmęs vieną kamuolį. Tiesa, puolėjas 9 taškus, pataikęs tris tritaškius surinko dar pirmajame kėlinyje.

„Banco di Sardegna“: Scottas Bamforthas 28 (6/12 trit.), Darko Planiničius 21 (9/11 dvit., 9 atk. kam.), Pierre‘as Dyshawnas 17 (6/7 dvit., 11 atk. kam.)

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 16 (4/7 trit.), Maksimas Kornijenko 14 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Karolis Guščikas 12 (5/6 dvit.), Kennethas Gainesas 10.