Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Denisas Krestininas surinko 26 naudingumo balus, o „Šiauliai“ (8-1) dvitaškius metė net 72 proc. taiklumu ir Baltijos krepšinio lygos (BBL) namų rungtynėse 87:83 (14:16, 22:24, 27:22, 24:21) palaužė Jūrmalos „Fenikss“ (7-1) pasipriešinimą.

21
22
56%
5/9
2

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, iki kurio pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms rezultatas dar buvo lygus (75:75).

Tuomet šiauliečiai pelnė 5 taškus be atsako ir po Ryčio Pipiro tritaškio truktelėjo į priekį 80:75. Vis tik svečiai pasiduoti linkę nebuvo ir iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžių, po taiklių Deniso Krestinino baudų metimų, iš „Šiaulių“ persvaros teliko taškas (81:82).

Vis dėlto savotišku rungtynių herojumi tapo Nicholas Zeisloftas, kuris smeigė tritaškį likus 12 sekundžių ir užtvirtino šeimininkų pergalę.

Nugalėtojų gretose būtent Zeisloftas ir buvo rezultatyviausias. Jis per 21 minutę surinko 21 tašką (1/1 dvitaškis, 5/9 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, du kartus suklydo ir susitikimą baigė su 22 naudingumo balais.

Tuo metu Jūrmalos komandos narys, Denisas Krestininas, per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvitaškiai, 7/8 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 5 ir užsidirbo 4 pražangas, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.

„Šiauliams“ šiose rungtynėse nepadėjo Laurynas Birutis

„Šiauliai“: Nicholas Zeisloftas 22 (5/9 trit., 22 naud. bal.), Donatas Sabeckis 16 (6/9 metimai, 23 naud. bal.), Vytautas Šarakauskas 15.

„Fenikss“: Ivars Zvigurs 22 (7/9 dvit., 29 naud. bal.), Denisas Krestininas 15 (10 atk. kam., 27 naud. bal.), Arturs Strelnieks 11.