• „Pacers“ namie 116:101 įveikė „Suns“
  • „Pacers“ visada buvo pirmaujančių vaidmenyje, o vienu metu persvara siekė 38 taškus
  • Domantas Sabonis pelnė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus

• Tai 7-oji Pacers“ pergalė per pastarąsias 10 rungtynių

Domantas Sabonis jau 8-ąjį mačą paeiliui pradėjo startiniame penkete, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (26-22) namuose 116:101 (32:18, 31:26, 36:21, 17:36) nepaliko jokių šansų Fynikso „Suns“ (17-31) krepšininkams.

21
28
100%
7/7
9

„Kylančių žvaigždžių“ mače žaisiantis Sabonis šiąnakt rungtyniavo 24 minutes, pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles. Rungtynes Sabonis baigė turėdamas +23 „+/-“ rodiklį.

Traumą besigydantį Mylesą Turnerį startiniame penkete pakeitęs Sabonis per šią 8 rungtynių atkarpą vidutiniškai pelno po 12,7 taško, atkovoja po 10 kamuolių bei atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.

Nepaisant to, kad Indiana vertėsi be dviejų startinio penketuko žaidėjų Turnerio bei Darreno Collsino, svečius iš Fynikso jie pasiuntė į nokdauną jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 32:18.

„Pacers“ šiame mače niekada nebuvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, o po pirmo kėlinio jų persvara niekada nebuvo mažesnė nei 10 taškų. Vienu metu ji siekė 38 taškus, o likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes – 27 taškus.

„Jie žaidė fizine jėga paremtą krepšinį, o mes į tai neatsakėme, – po pralaimėjimo teigė Fynikso ekipos strategas Jay Triano. – Norėdami kautis su tokia komanda kaip „Pacers“, privalome visi gerai žaisti, o to nebuvo šiandien.“

Susitikimą „Suns“ pabaigė spurtu 16:4 bei skirtumą sumažino iki ne tokio gėdingo – 101:116. Tai buvo septintoji „Pacers“ pergalė per pastarąsias 10 rungtynių.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 22, Victoras Oladipo 21 (9 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Alas Jeffersonas 10.

„Suns“: Joshas Jacksonas 20, Devinas Bookeris ir Troy Danielsas po 19, Gregas Monroe 16 (17 atk. kam.), T.J. Warrenas 10.

2018-01-25 08:59