Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Andre Drummondas surengė fenomenalų šou, tačiau tai neišgelbėjo Detroito „Pistons“ (22-24) nuo dar vieno pralaimėjimo.

11
18
10
5

Stano Van Gundy auklėtiniai per pratęsimą savų žiūrovų akivaizdoje 95:98 (24:24, 25:19, 15:22, 25:24, 6:9) pripažino Jutos „Jazz“ (20-28) pranašumą. Tai buvo šeštoji „Pistons“ nesėkmė iš eilės.

Į „Visų žvaigždžių“ savaitgalį nepakviestas Detroito ekipos aukštaūgis pyktį išliejo šios nakties susitikime.

Drummondas per 39 minutes pelnė 30 taškų (11/16 dvit., 0/1 trit., 8/12 baud.), atkovojo 24 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 6 metimus, 5 kartus suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Vidurio puolėjas šį pasirodymas surengė prieš vieną geriausiai lygoje besiginančių žaidėjų Rudy Gobertą.

Drummondas ketvirtajame kėlinyje įžiebė spurtą 10:0, po kurio šeimininkai turėjo 9 taškų persvarą (88:79), o iki mačo pabaigos buvo likusios kiek daugiau nei 3 minutės.

Tuomet Jutos krepšininkai pelnė 8 taškus be atsako. Likus žaisti 11,8 sekundės Drummondas pataikė tik vieną baudą, o „Pistons“ pranašumas buvo tik du taškai (89:87).

Likus žaisti 6 sekundes iki dvikovos pabaigos „Pistons“ centras blokavo Donovano Mitchellą bandymą išlyginti rezultatą. Visgi dar vienas „Jazz“ bandymas buvo sėkmingas ir po Joe Ingleso metimo iš po krepšio ekipos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo metu blizgėjo tas pats Inglesas, įsmeigęs du tritaškius paeiliui bei padėjęs svečias išplėšti pergalę.

„Pistons“: Andre Drummondas 30 (24 atk. kam., 3 per. kam., 6 blk.), Ishas Smithas 14, Tobiasas Harrisas 13, Luke'as Kennardas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas ir Rudy Gobertas po 15, Joe Inglesas 13, Ricky Rubio (10 atk. kam.) ir Joe Johnsonas po 11.

2018-01-25 12:03