Pirmąjį pralaimėjimą moterų Eurolygos varžybų D grupėje patyrė Vilniaus TEO komanda, antrojo turo rungtynėse svečiuose 75:84 (23:18, 20:18, 18:36, 14:12) nusileidusi Pėčo „MiZo 2010“ krepšininkėms.

Mačo pradžioje po 8 Nykeshos Sales taškų iš eilės ir Sandros Valužytės metimo iš po krepšio vilnietės pirmavo 10:2. Nors kėliniui baigiantis vengrės buvo priartėjusios, prasidėjus antrajam ketvirčiui lietuvaitės susigrąžino persvarą ir padidino ją iki 10 taškų (30:20).

Vis dėlto po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkės perėmė iniciatyvą ir spurtavusios 9:0 išsiveržė į priekį (46:45).

Netrukus ketvirtąja pražanga puolime nubaustą Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę mačui teisėjavę arbitrai nubaudė ir technine pražanga, o TEO lyderės pasirodymas buvo baigtas.

Pasinaudojusios varžovių aukštaūgės netektimi „MiZo 2010“ žaidėjos spurtavo ir įgijo 11 taškų persvarą (72:61). Visas vilniečių viltis kovoti dėl antrosios pergalės palaidojo penktoji Sandros Valužytės pražanga ketvirtajame kėlinyje. Pėčo krepšininkės išlaikė persvarą iki finalinės mačo sirenos ir šventė pirmąją pergalę šių metų Eurolygos sezone.

Rezultatyviausiai TEO komandoje žaidė 21 tašką surinkusi Sales. Eglė Šulčiūtė surinko 17, Valužytė – 13, Štreimikytė-Virbickienė – 8, Gintarės Petronytės sąskaitoje – 7 taškai.

Pėčo ekipoje rezultatyviausia buvo 23 taškus įmetusi Emilija Podrug, 19 taškų įmetė Dalma Ivanyi.

Kitas rungtynes TEO krepšininkės lapkričio 21 dieną žais namie su Faencos „Germano Zama“ ekipa iš Italijos.