Nuotr.:
  • „Olympiakos“ ketvirtajame kėlinyje pirmavo 7 taškų persvara, bet pralaimėjo
  • Pirėjo klubui tai – trečiasis pralaimėjimas per paskutines ketverias rungtynes

32 taškus per ketvirtąjį kėlinį surinkę Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-12) namuose 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) pranoko pastaruoju metu buksuojančią Pirėjo „Olympiakos“ (13-7). Tai ekipai Eurolygoje tai buvo trečia nesėkmė per pastarąsias ketverias rungtynes.

21
31
67%
4/6
8

Šeimininkai prieš trečiąjį kėlinį pirmavo 43:34, tačiau po ilgosios pertraukos „Olympiakos“ į aikštelę išėjo itin susikoncentravę ir kėlinio viduryje spurtavo 9:2 bei „Crvena Zvezda“ paliko tik vieno taško persvarą (46:47).

Trečiąjį kėlinį svečiai užbaigė dar įspūdingesne atkarpa 17:4 ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 6 taškų persvarą (63:57).

Vis tik viskas pradėjo verstis aukštyn kojomis paskutiniame ketvirtyje. Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ dar pirmavo 68:61, tačiau tuomet Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai sustojo, o „Crvena Zvezda“ spurtavo 10:0 ir įgijo 3 taškų pranašumą (71:68).

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, iniciatyvos ėmėsi Vassilis Spanoulis, kuris sumažino deficitą iki 3 taškų (75:78), tačiau šeimininkai į tai atsakė 10 taškų paeiliui ir įtvirtino pergalę.

Tikru atradimu nugalėtojų gretose tapo Dylanas Ennisas. Iki šių rungtynių vos po 4,4 taško rinkdavęs gynėjas tiesiog sprogo šį vakarą.

Amerikietis pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 31 naudingumo balą. Tai buvo geriausios Enniso karjeros rungtynės.

„Crvena Zvezda“: Dylanas Ennisas 21 (4/6 trit., 8 atk. kam., 31 naud. bal.), Tayloras Rochestie ir Nemanja Dangubičius po 11.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16, Brianas Robertsas 14, Kostas Papanikolaou 12, Kyle‘as Wiltjeras 10.

2018-01-26 23:12
Neblogai,viena palanki pergalė Žalgiriui yra,jau šis tas.Ennisas ir prieš Žalgirį gerai sužaidė,bet šį kartą kaip reikiant pasidarbavo.Berods pirmas jam profesionalo sezonas ir žaidžia tikrai neblogai.Surizikavo su juo Zvezda,bet pasiteisino.

eurolyga
Blin kaip butu gerai buve vakar zalgirio pergale kai siendien zvezdos palanki pergale butume galbut 4 dabar pao 4