Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (16-14) klubas svečiuose po fantastiškos kovos 91:87 (10:19, 16:27, 28:20, 37:21) įveikęs „Tauragės“ (13-17) krepšininkų pasipriešinimą.

20
39
91%
10/11
2

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Redikas buvo itin arti trigubo dublio. Gynėjas pelnė 20 taškų (5/10 dvitaškių, 0/3 tritaškiai, 10/11 baudų metimai), atkovojo  9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 39 naudingumo balus.

Jis pagerino savo atkovotų kamuolių rekordą, o iki naudingiausių karjeros rungtynių jam pritrūko vos vieno naudingumo balo.

Pirmojo kėlinio pabaigą ir antrojo kėlinio pradžią tauragiškiai paženklino spurtu 11:0 ir tvirtai pirmavo (10:24). Negano to, antrojo ketvirčio antroje dalyje „Tauragė“ surengė dar vieną spurtą ir turėjo triuškinamą pranašumą (40:20). 20 taškų ekipas skyrė ir po pirmosios mačo dalies (46:26).

Jonaviečiai trečiajame kėlinyje ėmė sėkmingai mažinti deficitą ir po trijų kėlinių atsiliko 12 taškų skirtumu (54:66). „Jonava“ toliau artėjo lemiamo kėlinio metu, kuriam įpusėjus, šeimininkai turėjo tik 3 taškų persvarą (74:77). Komandos naujoko Brytono Hobbso ir Dovydo Rediko vedami jonaviečiai netrukus išsiveržė į priekį (80:79).

Paskutinę susitikimo minutę „Jonava“ pirmavo (86:85). Pražanga sustabdytas B. Hobbsas realizavo abu baudų metimus (88:85). Šeimininkams atsakius dvitaškiu (88:87), dar sykį prie baudų metimo linijos stojęs B. Hobbsas pataikė vieną metimą (89:87).

Likus 7 sekundėms dvitaškį „Tauragės“ komandoje prametė Tadas Sebežiovas, o kamuolį atkovojęs ir varžovų pražangą iškovojęs Dovydas Redikas įtvirtino savo komandos pergalę baudų metimais (91:87).

„Jonava“: Dovydas Redikas 20 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 39 naud. bal.), Brytonas Hobbsas 18, Ebuka Anyaorah 16, Antanas Montrimavičius 14.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 23, Paulius Morkeliūnas 20, Paulius Kleiza 14, Rytis Pipiras 12.

2018-01-28 01:55