Neatsakingai paskutinėmis mačo minutėmis žaidę Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkai buvo skaudžiai nubausti. Per ketvirtą kėlinį iššvaistę 11 taškų pranašumą prancūzai išvykoje 63:66 (25:13, 11:20, 15:7, 12:26) nusileido Stambulo „Efes Pilsen“ komandai ir Eurolygos B grupės dugne toliau tūno be pergalių.

Įpusėjus mačui namie žaidę turkai pirmavo 3 taškų skirtumu (36:33), tačiau po didžiosios pertraukos prancūzų spurtą 12:0 iniciavę Ravivas Limonadas ir Samas Clancy padėjo savo ekipai atitrūkti (51:40).

Sukauptą persvarą išlaikę iki ketvirtojo kėlinio prancūzai pamiršo, jog reikia prižiūrėti vieną „Efes Pilsen“ ekipos lyderių Drew Nicholas. Amerikietis suteikta laisve pasinaudojo puikiai – per dvi minutes į „Sarthe Basket“ krepšį jis įskraidino 4 tritaškius ir priartino savo ekipą iki 4 taškų (57:61).

Netrukus itin svarbų tritaškį įmetęs Luka Bogdanovičius priartino „Sarthe Basket“ iki minimumo. Turkus nuo pralaimėjimo išgelbėjo netaiklus Le Mano ekipos puolėjo Nicolaso Batumo tolimas metimas ir „Sarthe Basket“ sprendimas prasižengti prieš „Efes Pilsen“ įžaidėją Jamesą Penną.

Abi baudas įmetęs gynėjas išvedė savo ekipą į priekį, tačiau netrukus galimybę sugrąžinti persvarą nepasinaudojo iš patogios padėties prametęs Batumas. Prancūzai neišnaudojo ir paskutinės dovanėlės – netaiklios Loreno Woodso baudos, o paskutinis desperatiškas Bogdanovičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Efes Pilsen“: Drew Nicholas 21, Serkanas Erdoganas 13 (6 atk. kam.), Lorenas Woodsas 12 (11 atk. kam.).

„Sarthe Basket“: Luka Bogdanovičius 21, Samas Clancy 11 (10 atk. kam.), Alainas Koffi 10 (6 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Uhm.. Gaila net pradeda LeMano darytis.... 0-4, bet visos pabaigoj praloštos - prieš LR 6 taškais, visos kitos - po 3... Jei išlaikys tokią formą ir įgaus patirties, kietas riešutukas po Naujako gali būt...