Nuotr.: Instagram.com
Nuotr. Instagram.com

Turkijos krepšinio lygoje Adas Juškevičius buvo rezultatyviausias, o jo traukiama Stambulo „Galatasaray“ (6-16) nutraukė 5 pralaimėjimų seriją.

Daugiausia pataiko: Richard Hendrix

Stambulo krepšininkai svečiuose 77:66 (21:21, 15:13, 19:13, 22:19) susitvarkė su Gaziantepo „Gaziantep“ (3-13).

Juškevičius nugalėtojams per 26 minutes pelnė 19 taškų (2/4 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, tris kartus prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų. Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandos žaidėjas.

Pralaimėjusių gretose Vilniaus „Lietuvos ryte“ sezoną pradėjęs Robertas Carteris per 24 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 4/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Gaziantep“: Patrickas Milleris 21, Robertas Carteris 15 (7 atk. kam.), Victoras Ruddas 13 (10 atk. kam.).

„Galatasaray“: Adas Juškevičius 19 (5/7 trit.), Gokseninas Koksalis 18, Dwightas Hardy 17, Richardas Hendrixas 8 (12 atk. kam.).

2018-01-28 22:47
opaMaladiec Adas, turim tris gynejus padorius Lietuvoj Juskevicius, Grigonis, Lekavicius.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Dar gecevicius, o grigonis nieko vertas, rinktineje eile metu apgailetinai zaidzia
2018-01-28 15:25
Adas ir Turkijoje savo tritaškiais varžovus bombarduoja.Formą geria pagavęs ir Gala gali tik džiaugtis,kad pavyko jį įsigyti.Jo tokio ir rinktinėje reikės,svarbu be traumų kad tik apsieitų.