Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
Nuotr. fotodiena.lt/J. Elinskas
  • „Nevėžis“ namuose 70:67 įveikė „Šiaulius“

• Margiris Normantas rungtynių pabaigoje rinko paskutinius „Nevėžio“ taškus

Margiris Normantas surinko paskutinius tris ir tuo pačiu pergalingus Kėdainių „Nevėžio“ (6-15) taškus, o jo vedami kėdainiškiai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse 70:67 (20:12, 15:27, 16:12, 19:16) palaužė „Šiaulių“ (6-13) krepšininkus.

13
19
80%
4/5
60%
3/5

Prasidėjus lemiamai ketvirčio rezultatas dar buvo lygus (67:67), tačiau tuomet Normantas veržėsi krepšio link ir išprovokavo Donato Sabeckio pražangą bei realizavo abu baudų metimus, taip išvesdamas šeimininkus į priekį 69:67.

Kita šeimininkų ataka buvo kone identiška. Kamuolį gavęs Normantas išprovokavo dar vieną šiauliečių pražangą ir pataikė vieną baudos metimą.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 sekundėms, puikią progą rezultatą išlyginti turėjo Kristupas Žemaitis, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė, bet kamuolys paliko aikštelę nuo šeimininkų ir Antanas Sireika paprašė dar vienos minutės pertraukėlės.

Vis dėlto, tai šiauliečiams naudos neatnešė. Atakos smaigalyje atsidūrė Nicholas Zeisloftas, bet ir jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Padarėme daug klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Turėjome laisvą metimą prieš minutės pertraukėlę, deja, nepataikėme“, – pasibaigus rungtynėms teigė „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis.

„Nevėžis“: Margiris Normantas ir Gabrielius Maldūnas (5/13 dvit., 13 atk. kam.) po 13, Gintautas Matulis ir Valerijus Likhodėjus po 12.

„Šiauliai“: Nicholas Zeisloftas 23 (5/9 trit., 24 naud. bal.), Akeemas Wrightas ir Laurynas Birutis (8 atk. kam.) po 12.

2018-01-29 03:11
as negaliu suprast kaip sedekerskis nedominuoja tokiam lygy. juk nba prospektas buvo ir eurolygoj gaudavo pazaist, o cia nuo suolo nevezy kazkokiam kyla vienoj prasciausiu lkl komandu. treneriui su galva matyt negerai.
2018-01-28 23:12
Abdula
Kad Sedekerskis gynyboje dar prasciau atrode, nei puolime. Gaila del jo. Bet gal teisybe komentatoriai sake lygindami ji su Kuzminsku, ir tiesiog reikia jam poros metu ir nemazai zaidybinio laiko. O Kedainiuose jo gauna.

O Siauliai tikrai idomi komanda, neblogai su legionieriais pasiseke. Zeisloftas metima atidirbes puikiai, snaiperiu konkurse turetu pagrindinis kandidatas buti. Idomu koks kontraktas pas ji, itariu ilgai neuzsibus Siauliuose.

nagi
reikia ta mormanta tiesiog atleisti kad negadintu atmosferos ir normaliai Sedekerskis atsisklleistu, nes dabar tas savanaudis alkoholikas vienas zaidzia ir nesipasuoja, slykstu ziuret..
2018-01-28 20:26
Patiko rungtynės,įtampa iki galo.Tik gaila šiek tiek dėl Sedekerskio.Žmogus daug talento,bet bijo kažko imtis iniciatyvos.Daugiau kitų ieško,nei pats į krepšį žiūri.Kita vertus,kitose aikštės vietose šį kartą daugiau pasireiškė.O Zeisloftas tai puikus snaiperis.Sugeba Sireika tokius atrasti.Kažkada Butterfieldą atkasė,dabar šitą.Turi gerą uoslę.