Nuotr.: K.Aleksandravičius
Nuotr. K.Aleksandravičius

Šios savaitės pabaigoje sueis mėnuo, kai Ballų šeima vieši Lietuvoje. Ir nors daug kas tikėjosi, kad po to mėnesio jie susikraus lagaminus ir grįš į Kaliforniją, vyriausiojo Ballo, LaVaro, galvoje tokių minčių nėra ir nebuvo.

„Nežinau, ko tikėjosi visi kiti, bet mano planas čia buvo likti iki sezono pabaigos. Girdėjau kalbų, kad mes dingsime po 3-4 savaičių. Ne! Mano vaikinai čia bus tol, kol baigsis sezonas“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ po paskutinių „Big Baller Brand“ Iššūkio rungtynių kalbėjo LaVaras Ballas.

Maža to, garsusis tėtušis jau žvelgia į kitą sezoną ir planuoja, kad jo jauniausiasis sūnus LaMelo tęs karjerą Prienuose.

„Kitą sezoną Melo čia sugrįš. Čia Melo komanda, Melo namai“, – pirštu rodydamas į Prienų arenos erdves, kurios palubėse kabo JAV vėliava, sakė LaVaras.

Sekmadienį vyriausiasis Ballas vadovavo Prienų–Birštono „Vytauto“ komandai per penktąsias BBB Iššūkio turnyro rungtynes su „Jonavos“ ekipa. Žaisdami pagal jo stilių, „Vytauto“ krepšininkai krepšį atakavo 121 kartą (pataikė 61), pelnė 151 tašką ir laimėjo penktąsias draugiškas rungtynes iš eilės.

Ši dvikova buvo vainikuota LaMelo Ballo trigubu dubliu (40 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų). Per penkerias rungtynes 16-metis vidutiniškai pelnydavo po 27,6 taško, atlikdavo po 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo po 5,4 kamuolio.

Lygiai tokį patį taškų vidurkį BBB turnyre turėjo ir jo brolis LiAngelo, tačiau jo naudingumas – mažesnis.

Išsamesnė LaMelo statistika:

  MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
LKL 11.7 30% 
3/10
18.2% 
2/11
87.5% 
7/8
1.7 
1/0.7
2 1 0.7 0.3 0 2.3 1.7 6.3 4.3 3 »
BBB Games 31 55.3% 
42/76
34.9% 
15/43
75% 
9/12
5.4 
1.6/3.8
8 4 4 0.2 - 3 2.8 27.6 28 5 »

Išsamesnė LiAngelo statistika:

  MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
LKL 15.3 33.3% 
5/15
40% 
6/15
42.9% 
3/7
1.7 
0/1.7
0.7 0.3 1 0 0.7 1 1.3 10.3 4 3 »
BBB Games 33.6 50.7% 
35/69
29.8% 
14/47
76.5% 
26/34
5.8 
3/2.8
3 1.8 2.4 0.4 - 2.8 4.6 27.6 23 5 »

„Vytautas“ jau planuoja antrąjį „Big Baller Brand“ turnyrą vasario 22-25 dienomis. Prienų–Birštono klubas išsiuntinėjo kvietimus Europos klubų jaunimo komandoms ir kviečia šiomis dienomis atvykti į draugišką turnyrą.

Šį sezoną metamos baudos

73%
12,9
Pataiko: 12,9
Taiklumas: 72,7%
Vieta lygoje: 6
Geriausias pasiekimas: 23
Blogiausias pasiekimas: 5
Daugiausia pataiko: Eigirdas Žukauskas

Šis turnyras vyktų per ilgos pertraukos vidurį. Prieniškiai vasario 4-ąją ir 11-ąją sužais LKL mačus su atitinkamai Kauno „Žalgiriu“ ir „Šiauliais“, o tada neturės nė vienų oficialių rungtynių iki pat kovo 4-osios.

BasketNews.lt“ žiniomis, vasario 12-ąją Ballai trumpam paliks Lietuvą – jie visi išskris į Londoną, kur vyks „Big Baller Brand“ atributikos išpardavimas. Po poros dienų broliai LaMelo ir LiAngelo grįš į Prienus, o jų šeimos nariai išvyks į Los Andželą, kur vasario 16-18 vyks NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis. Ten naujokų ir antramečių rungtynėse žais vyriausias Ballų sūnus Lonzo.

Tą patį savaitgalį Lietuvoje, Klaipėdoje, vyks Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas ir jame LaMelo dalyvaus snaiperių konkurse. Po NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio visa plati Ballų giminė sugrįš į Lietuvą.

Apie planus Lietuvoje ir trenerio darbą tinklalapis „BasketNews.lt“ sekmadienio vakarą kalbėjosi su LaVaru Ballu.

Nuotr. K.Aleksandravičius

– Ar patinka, kai į jus kreipiasi „treneri“? – „BasketNews.lt“ paklausė LaVaro Ballo.
– Man patinka, kai į mane kreipiasi „Big Baller“. Bet gerai ir „treneri“, nes žmonės tave gali išvadinti blogesniais vardais.

– Jums šios pareigos nėra naujos, ar ne? Esate treniravęs savo sūnus vidurinės mokyklos komandoje.
– Man tai nieko naujo. Komandos treniravimas nėra sudėtingas darbas. Bet kas gali būti treneriu. Žinai ką, pasakysiu kai ką, dėl ko tikrai pašėlsite. Pažiūrėkite į Steve’ą Kerrą – jis yra trenerių „Milli Vanilli“ (populiarus vokiečių R&B duetas, susikūręs praėjusio amžiaus 9-ajame dešimtmetyje, vėliau paaiškėjo, kad jų muzika buvo vogta, perdirbta).

– Tai jis nėra treneris?
– Jis yra trenerių „Milli Vanilli“, o tai reiškia, kad gali užimti tą pačią vietą, kaip darė Luke’as Waltonas, ir laimėti 27 rungtynes iš eilės. Tereikia, kad su tavimi bėgtų stiprūs žirgai. Kartais geriausias treniravimas yra mažiau treniravimo, tačiau kai kurie treneriai bando vaizduoti, tarsi jie iš tiesų vadovautų savo žaidėjams. Kaip gali vadovauti KD, Stephui Curry, Draymondui Greenui ir Klay Thompsonui? Kaip juos treniruoti? Niekaip. Palik juos ramybėje ir leisk jiems žaisti. Jie tapo čempionais ir staiga visi kartoja „o, jis puikus treneris“. Tą komandą surinko Markas Jacksonas, o dabar Steve’as Kerras įšoko į jo vietą ir bando prisiimti visus nuopelnus. Todėl aš jį vadinu trenerių „Milli Vanilli“. Nes jis ne MJ. Turiu omenyje ne Michaelą Jacksoną, o Marką Jacksoną.

– Kalbant apie kitą MJ, Michaelą Jordaną, jis netapo NBA čempionu, kol jo nepradėjo treniruoti Philas Jacksonas. Tai gal treneris šį tą reiškia?
– Philas nusprendė, kad jis atsisės ir visą laiką atrodys atsipalaidavęs. Jį vadino „Zen master“. Kas kartą, kai jis patekdavo į bėdą, Philas tiesiog tikėjo dviem žaidėjais – Scottie ir Jordanu. Negali sakyti, kad Jordanas nelaimėjo tol, kol negavo trenerio. Jis nelaimėjo tol, kol Scottie nepradėjo žaisti, kaip reikia, kol komandoje neatsirado Dennisas Rodmanas. Treneris Philas tiesiog atsitraukė. Michaelas Jordanas yra žvaigždė, negali jam vadovauti. Patas Riley? Pasitraukė ir leido Magicui daryti, ką šis moka. Jis čempionas. Kaip gali tokius vaikinus treniruoti? Nereikia to daryti, jie ypatingi.

Melo yra toje pat kategorijoje, Gelo irgi ypatingas. Todėl aš tik atsitraukiu ir sakau: „Eikite ir pasiimkite pergalę“. Ir didžiąją dalį laiko taip ir būna – jie pasiekia pergales. Mokykloje jie laimėjo 60 rungtynių iš eilės. Kaip gali tai pasiekti? Turi būti nugalėtojas. Negali žengti į aikštę ir sakyti: „Tikiuosi, kad laimėsiu“. Mano berniukai laimi dažnai. Taip, jie išdarinėja triukus su kamuoliu, daro savo dalykus, bet jie – laimėtojai. Ir jeigu žaisi su jais ilgiau, laimėsi.

Visi bando išsiaiškinti, kodėl aš pasakiau, kad treneris Waltonas prarado komandos pasitikėjimą. Ar man kas nors tai pasakė? Ne, aš turiu dvi akis. Žiūriu rungtynes ir matau, kad niekas komandoje nesusimuša delnais. Pasakęs tai apie Luke'ą, žinojau, kad visi mane užsipuls, ir dėl to nesijaudinu, nes esu tai daręs ir anksčiau. Dabar visi nesijaudina dėl „Lakers“, o jaudinasi dėl mano pasisakymų apie Luke’ą. Kas nutinka, kai pasakai tokį dalyką, kaip pasakiau aš? Arba komanda visiškai atsiskirs, arba susiims. Jie po mano komentaro pradėjo skinti pergales. Bet jeigu aš nieko nesakysiu, kai jie pralaiminėja, tai jie toliau plauks toje pat valtyje kartodami, kad jie taps geresni, nes kol kas yra jauni. Komanda sureagavo taip, kad visi juos puola, todėl jiems reikia susiimti. Jie pradėjo laimėti, bet jiems reikėjo paskatinimo. Aš tai ir padariau.

– Šnekėjote apie trenerius NBA. Ar trenerių vaidmuo NCAA yra kitoks?
– Kitoks. Ten treneriai savo rankose laiko vaikų ateitį. NCAA trenerių ego yra kiek didesni, nes jie gauna atlyginimus, o žaidėjai – ne. Treneris niekur nedings, jis gali pasodinti žaidėją ant suolo, gali jo neleisti į aikštę. Jis laiko tavo ateitį savo rankose, todėl turi daugiau galios. Profesionalų krepšinyje uždirba visi – ir treneriai, ir žaidėjai, todėl krepšininkai gali galvoti, kad jie uždirbs pinigus net tada, kai nežais treneriui. Ir jeigu jis taip elgsis, treneris turės pasitraukti.

Pasisakiau apie Luke’ą ir visi pašėlo. Davidas Fizdale’as buvo atleistas, Earlas Watsonas buvo atleistas, Jasonas Kiddas buvo atleistas ir niekas nieko nepasakė. Taip tu gini savo žmones? O kai aš ką pasakau – ooo, skandalas! Tai yra verslas – jeigu neatlieki savo darbo, nesvarbu, kad esi nuostabus bičas, tu turi pasitraukti. Toks gyvenimas.

– Ar negalvojate, kad jūsų komentarai gali turėti neigiamą įtaką sūnui Lonzo? Žmonės gali pagalvoti, kad tai jis pasakoja dalykus iš komandos vidaus.
– Taip, bet čia žiniasklaidos darbas. Krepšinis yra pramoga, todėl žiniasklaidai yra naudinga spėlioti, kad istorija gautųsi geresnė. Užuot pasakius, kad LaVaras tiesiog šneka, kaip jis daro nuolatos, sukurpiama vos ne tokia istorija: Lonzo grįžta namo ir sako: „Tėti, turime pasikalbėti. Aš tau papasakosiu viską apie mūsų komandą!“

Žinote, ką Lonzo veikia savo laisvu laiku? Repuoja. Jis neturi laiko kalbėtis su manimi ir skųstis dėl savo komandos. Aš jam esu pasakęs – žaisk tam, kas tave treniruoja.

Tai, ką aš kalbu, neturi nieko bendro su Lonzo. Jis negali manęs sustabdyti, jis negali komentuoti mano kalbų. Lonzo daro, ką jam reikia daryti. Žmonės sako, kad Lonzo turėtų užtildyti savo tėtį, bet jis negali to padaryti, nes aš jo tėtis! Neįsivaizduoju, kad jis ateitų į namus ir sakytų: „Tėti, manau, tau reikia nustoti kalbėti.“ Aš jam atsakyčiau, kad paliktų mane ramybėje. Tu turi savo gyvenimą, aš – savo. Negali aiškinti kitiems, kaip jie turi elgtis. Gali pasakyti, koks rytoj bus oras, kada bus žemės drebėjimas ar panašiai, bet niekada nežinai, kas dedasi kito žmogaus galvoje.

– Ar prieš atvykdamas čia, įsivaizdavote, kad tapsite komandos treneriu?
– Neįsivaizdavau, kad būsiu treneriu, bet įsivaizdavau, kad padėsiu komandai. Ir jeigu to reikia, kad ši komanda įsibėgėtų, aš būsiu treneris. Man tai tinka. Noriu, kad mano vaikinams sektųsi, o kaip tai nutiks, jeigu mes nesuvienysime komandos? Negali du vaikinai daryti, ką jie daro. Visa komanda turi jais tikėti. Jiems reikia patikėti, kad ir jie gali taip žaisti bei laimėti. Ir tuo pačiu mėgautis žaidimu, o ne žiūrėti, ką daro kitas, ir stebėtis, kodėl tu nedarai to paties. Kai komandai sekasi, visi vieni kitus palaiko, visiems smagu. Žaidėjams, kuriuos leidžiu į aikštę, sakau, kad jiems nereikia stengtis padaryti visko. Jeigu esi metikas – mesk. Aktyviai ginkis, atkovok kelis kamuolius, tačiau svarbiausia – pataikyk.

Į rungtynes atėję žiūrovai nori pamatyti puolimą. Niekas niekada nėra pasakęs: „Bičiuli, ateik į rungtynes, parodysiu tau geriausiai besiginantį krepšininką, kurį esu matęs.“ Kam rūpi? Turi gintis, tačiau žiūrovai turi pamatyti smagių dalykų. Dėl ko jie ploja? Dėl kamuolio, skrodžiančio skylę. Jeigu išmeti 120 metimų, o pataikai 60, tai reiškia, kad žmonės 60 kartų paplos.

– Kaip galvojate, kur jūsų sūnūs per šį beveik mėnesį labiausiai patobulėjo?
– Didžiausias mano vaikinų progresas buvo tame, kad jie stabiliai kyla į viršų. Tą patį jie darė ir namie. Jie sunkiai dirba, todėl tobulės bet kur. Jie nori tobulėti ir jie tobulės. Jie nežiūrės į aplinką ir nesakys, kad jiems čia nepatinka.

LKL rungtynėse treneris Šeškus yra kiek susirūpinęs, kad jie yra jauni, kūnai dar nesubrendę, jie negali žaisti. Tai yra neteisinga. Mano berniukai gali žaisti bet kur. Svarbiausia yra pataikyti. Mano berniukai žino, kaip reikia laimėti, kaip reikia pataikyti į krepšį, kaip reikia žaisti krepšinį. Kai treneris labiau su jais susipažins, supras, kad sistema veikia, pasakys „vau, galime taip žaisti“. Nustokite žiūrėti, kokie jie jauni, o varžovai – suaugę. Tu arba gali žaisti, arba negali.

– Žinau, kad visada kalbate pozityviai, bet ar tikrai prieš atvykdamas į Lietuvą nė kiek nesijaudinote?
– Ne, neturiu dėl ko jaudintis. Čia atvykome tam, kad tobulėtume krepšinio aikštėje. Kol turi aikštelę ir maisto, viskas gerai. Kiti sakytų: „O, žmogau, negalime nueiti į klubą, nėra prabangių mašinų.“ Mano berniukai pramogas supranta kitaip. Jie čia du kartus per dieną eina į treniruotes, tai smagu. Tai darbas. Tai geriau nei sėdėti namie ir miegoti pietų miego. Einame į salę, išsikrauname, pavalgome, pamiegame, pažiūrime filmus, einame dirbti. Tai – geriausias dalykas. Žinojau, kad čia mano šeimai bus puiki situacija.

Man nerūpi, ką kalba visi aplinkui. Maždaug: „Gelo nepateks į NBA! Melo čia nieko neišmoks!“ Jie žais žaidimą, kurį myli. O kai kartą ar du per savaitę turi rungtynes, tai yra viskas, ko mums reikia. Mums nerūpi atlyginimas, nerūpi kameros. Jie nori ateiti ir žaisti.

Audio interviu su LaVaru Ballu:

Komentarai:
neuzilgo
pazesim kaip tas talentingas jaunimas rinks taskus pries zalgiri. ir bus matyti ka vis delto reiskia ta gynyba. pazesim ka tetusis tada pakalbes.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-30
-4
Atsakyti
zaliakurwanews.lt
zalia kurwa
2018-01-30
Atsakyti
Kritikas
Tikrai nesutinku su lavaro ar daugelio iš čia komentuojančių nuomone, ar bent jau iš dalies nesutinku. Krepšinio logika yra tokia kad apsigynus užpulti yra daug lengviau ir tie taškai atrodo ateina savaime. Pamastykit logiškai kaip laimėti rungtynes? Ogi atliekant spurtus. Spurtai 10:0, 12:0 rungtynių eigoje padeda įgyti pranašumą. Tokį spurtą gali padaryti vieninteliu atveju: apsigynęs. Komandai gali nesisekti, ji gali nepataikyti, bet jei ji apsigins, ji vistiek padarys spurtą. Dabar papasakokit man didieji išminčiai kaipgi visu mūsų taip palaikomas Žalgiris skina pergales Eurolygoje? Jie turi sistema, o ji pas Sara yra labai paprasta: kai eina puolimas tai eina, bet kai nebeina ir turi -5,-7 tai iki kraujo atiduodi visa save gynyboje. Juk Šaras pats yra pasakęs, kad mes visada viską pradedam nuo gynybos. Va ir matom rezultata. Pasakykit ar smagiau matyt zalgirio pralaimėjimą 100:120, ar pergale 80:70? Dėl kerro irgi nesutinku su lavaru. Patikėkit, jei nebutu kerro, warriors nebutu pastaruosiuose sezonuose ten kur yra dabar. Nesvarbu kiek ir kokias žvaigždžes turi. Visi žaidėjai turi turėt savo roles, visuomet būti motyvuoti, per playoffus parodyt kietesnę gynyba. Sutinku kad jo role per varžybas yra menka, to ir nereikia. Visdelto niekas negali sumenkinti darbo kuris yra padaromas prieš varžybas, per pasiruošimą.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
-7
Atsakyti
LT
Viska La Waras sako teisingai, bepigu pulti kai komandoje yra talentingu zaidejy galinciu tai daryti, nes puolimas tai menas o ginyba juodas darbas, todel ir yra vienos komandos orentuotos i puolima kitos i ginyba

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
Atsakyti
Žmones ,neimkit šito klouno sapalionų už gryną pinigą.
2018-01-29
+2
Atsakyti
Byron
Tai tu pats kvailiuk įsijunk mąstyma ir saves paklausk, kodėl tie visi geriausi žaidėjai daugiau dėmesio kreipia į puolimą, o ne į puolimą. Rockets ir gsw geriausia puolimą turi ir yra geriausios šiuo metu komandos. Cavs puolimas labai geras, bet gynyba pati blogiausia nba. Bet dėl savo puolimo jie Rytuose 3 vietoje. Puolimas svarbiausia, o ne gynyba.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+3
Atsakyti
To Byron
Ijunk mastyma. Laimi todel, kad DAUG geresni zaidejai yra. Lygint reiktu vienodo pajegumo, kur vieni puolimu, kiti gynyba eina, o ne tobuliausius zaidejus su puolimu pries prastesnius su gynyb ir is to daryt isvada, kad puolimas svarbiau .

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
-8
Atsakyti
voodoo
as is dalies pritariu lavarui. musu treneriams geriau visokie seni grebliarankiai kurie "gerai" ginasi negu talentingas jaunimas kurie gali rinkti taskus. kokie zaidejai zaide kai lietuvos rinktine buvo stipriausia per visa istorija? tai buvo macas, siska, saras, stombergas ir tt. visi zaidejai buvo super talentingi puolime. faktas, kad kiekviena ataka tu neapsiginsi todel uzpulti yra labai svarbu. nesakau, kad gynyboj nereikia stengtis, bet siais laikais net verkt norisi paziurejus kaip zaidejai nesugeba apzaist vienas pries viena oponento, tiesiog juokinga... nebeturim i puolima orientuotu zaideju tai ir rinktine voliojas 5-8 vietose. tokia realybe, kad jei neturi talento tai lieka tik gintis ir tiketis jog kitai komandai pasitaikys juoda diena.
2018-01-29
+1
Atsakyti
Byron
Gal tu nebekliedėk nesamonių. Nebuvo europoje komandoje, nei ispanų rinktinės prieš kelis metus su jaunais žaidėjais: navarro, ferdinando, gasoliais ir t.t. Tada šiek tiek pavargo su jais usa. Bet tik dėl to, kad patys ispanulai nba stiliu žaidė ir po 100~ vidutiniškai taškų mesdavo. Būkite realistai, o ne nesamones rašynėkite vien dėl to, kad nx patriotai esate.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
-3
Atsakyti
to Byron
nusisneki, Siska su Jasaiciu ir Maskoliunu geriausiais laikais sustacius, maziukai apsisiktu kad ir amerikonu jankiai, deja tokiu mazai buna o kad bendrai vienu metu branda fizine dar reciau, bet nereiskia kad neimanoma
2018-01-29
-2
Atsakyti
Byron
Bet vadinasi puolimas visa galva yra geriau, jei europoje tipo visi labai gerai ginasi, bet kai susitinka europos geriausi su amerikos vidutiniokais, tai 20 taškų pasikrauna. O tie patys emerikonai čempionatuose prieš rungtynes dažnai klubuose lėbauja. Ispanai ir amerikonai mažiausiai pasikrauna usa, bet pažiūeėkite - pas juos beveik visi žaidėjai iš nba arba žaidę nba. Jų mąstysena kaip nba lygos. Taigi, gynyba tikrai nelaimi. Laimi geresnis puolimas. Kaip pats karalius James sakė: krepšinyje geriausia atakuoti per pirmas 8 sekundes, nes varžovai nebūna išsidėatę gynyboje ir atsirinkę savo žmonių.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+1
Atsakyti
kasioguru
kad treneriai NBA pervertinami, tai cia faktas. net ir tas pats Popovic yra smarkiai pervertintas, uzteko paklausyt jo interviu po 2013 absurdiskai pralosto finalo. kita vertus ju ten role kiek kitokia, visa ta analitini darba daugiau atlieka asistentai, kur vienas atsakingas uz puolima, kitas - uz gynyba, vyr treneris ten daugiau oratorius ir psichologas. o va sito truksta musu treneriam. paziurekit, koks pastoviai bendravimas su zaidejais - vien rekimas ant ju su visa kruva rusisku keiksmazodziu. is psichologines puses ziurint kazin, ar zaidejas gali nusiteikt pozityviai, kai ant jo pastoviai bliauna? jis bijo imtis iniciatyvos, bijo improvizuot, del ko gaunam puolima statiska ir neidomu. tai sia prasme amerikosu kasis yra prieky. bet jei kalbet apie gynyba, tai cia jau vaizdas atvikscias - gynyba is esmes yra sunkus darbas, o dirbt jankiai nelabai nori. pas juos vat tokia filosofija, kaip pas Lavara - paplos tik uz imesta metima, bet nieks nepaplos uz tai, kad tu varzovui sutrukdei imest. :)
2018-01-29
Atsakyti
aha
LaMelo ataka zeme oras su Bristoliu https://www.youtube.com/watch?v=RkBfM6Sd...
2018-01-29
+4
Atsakyti
LT
realiai tai jis pasake tiesa, nes amerikieciu krepsinis daug paprastesnis, atakos trumpos, nera imantriu deriniu, visi bega ir meta ir ta trenerio role tikrai pervertinta ir del Warriors teisybe pasake

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+7
Atsakyti
kasioguru
citata: "Turiu omenyje ne Michaelą Jacksoną, o Marką Jacksoną." :D jis tikrai taip pasake? ar cia bnews ziopliai net zmogaus pacituot normaliai nesugeba? :D

o siaip apie Kerr tai jis 100 proc teisus, tik kad ten zaideju krepsinio IQ didesnis uz trenerio, o paprastai buna atvirksciai.
2018-01-29
+1
Atsakyti
DMO
Na apie Waltona ir Keer visiška tiesa pasakė.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+1
Atsakyti
Byron
Asile, blokuotais metimais rungtynių nelaimėsi. Jei po bloko nebus taškų, vadinasi nulis reikšmės tas blokas. O priešininkų visų metimų neprablokuosi. Laimi kas daugiau imeta, o ne kas daugiau blokuoja.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+4
Atsakyti
thonas
šneka vėjus - gynybos 0.

bkokuok metimą, tau dar ne taip paplos..

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+2
Atsakyti
to Byron
Tik tau loche kazka aiskinti apie GSW kai visi zino kad tu esi steroidinio floperio subinlaizys, o GSW tau yra absoliuti rakstis tavo nuspardytoje subineje.
2018-01-29
-5
Atsakyti
Byron to Swechias
Jis nesako, kad gynyga nereikalinga. Blogai skaitei matau. Jis sako, kad žmonės ateina pažiūrėti gražių atakų. Kada žmonės labiausiai džiaugiasi ir PLOJA: kai perima arba atsikovoja kamuolį ar kai greitoje atakoje ideda kamuolį iš viršaus, tritaškis įmetamas, po gražaus prasiveržimo ir deiblingo pelnomi taškai??? Šioje vietoje jis vėlgi visiškai teisus. Niekas nenori mokėti pinigus ir žiūrėti rungtynes, kurios baigsis 45:52. Krepšinis yra pramoga. Lygiai kaip ir kino teatre filmą žiūrėti ar boulingą žaisti. Krepšinio žiūrėjimas turi kelti gerų emocijų. Ir visi nori matyti pelnomų taškų. Be to nba net yra posakis, kad komanda laimi, kuri daugiau taškų įmeta.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-01-29
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

LiAngelo Ball

LiAngelo  Ball
Komanda: Prienų-Birštono Vytautas
Pozicija: SG
Amžius: 19
Ūgis: 196 cm
Svoris: 104 kg
Gimimo vieta: Kalifornija, JAV