Nuotr.: musukrepsinis.lt
Nuotr. musukrepsinis.lt

Lietuvos šešiolikmečių rinktinė pergalingai baigė kontrolinio turnyro Turkijoje grupės kovas. Paskutinėse rungtynėse Tomo Purlio auklėtiniai 100:85 (25:25, 24:23, 25:14, 26:23) nugalėjo Serbijos rinktinę.

Rungtynės nuo pat susitikimo pradžios vyko atkakliai, o lietuviai lemiamą persvarą įgijo ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo ir po Lauryno Virbalo tritaškio įgijo 14-os taškų pranašumą (74:60). Per ketvirtą kėlinį lietuviai išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę.

Lietuvos komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Augustinas Marčiulionis, pelnęs 18 taškų, Matas Repšys įmetė 17, Ąžuolas Tubelis 16 (11 at. kam.), o Laurynas Virbalas 15 taškų.

Antradienį turnyre komandoms laisva diena, o trečiadienį lietuviai turnyro ketvirtfinalyje susikaus su viena iš B grupės komandų.