FIBA Europos taurės moterų varžybų antrojo turo rungtynėse I grupėje Vilagarsijos „Extrugasa“ komanda, kuriai atstovauja Agnė Čiudarienė, namuose 85:64 įveikė „Sdent Sierre Basket“ ekipą iš Šveicarijos ir iškovojo pirmąją pergalę.
Lietuvė per 24 minutes pelnė 14 taškų (6/13 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, suklydo 3 kartus bei išnaudojo 5 pražangų limitą.

•

G grupėje antrąjį pralaimėjimą patyrė Rimos Margevičiūtės ekipa Dero „Seat Foton“ komanda iš Vengrijos, namuose 55:75 nusileidusi Kursko „Dinamo“ krepšininkėms.

Lietuvė buvo rezultatyviausia savo komandoje. Ji per 36 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius.