Nuotr. Reuters – Scanpix
  • Domantas Sabonis pelnė 11 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o „Pacers“ šventė pergalę
  • Lietuvį po mačo gyrė Mylesas Turneris, surinkęs 22 taškus
  • „Pacers“ Rytuose užima septintąją vietą, bet nuo trečiosios atsilieka vos vienu laimėjimu

Domantas Sabonis surinko 12-ąjį dvigubą dublį šį sezoną ir jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (28-23) iškovojo antrąją pergalę iš eilės. NBA rungtynėse namie Nate’o McMillano auklėtiniai 105:96 (23:23, 29:28, 29:27, 24:18) įveikė Šarlotės „Hornets“ (20-29).

25
25
83%
10/12
5

Sabonis mačą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 11 taškų (5/11 dvitaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Šį kartą „Pacers“ sulaukė solidaus Myleso Turnerio indėlio. Nuo suolo mačą pradėjęs aukštaūgis per 21 minutę pelnė 22 taškus, pataikydamas 4 tritaškius iš 6. Visgi pastarasis po dvikovos gyrė Sabonį.

„Man patinka žaisti su Domantu. Net jaučiuosi kažkiek blogai, nes jis padaro visą juodą darbą, o man belieka padaryti lengvus dalykus“, – sakė Turneris.

Žaisdami ketvirtą kartą per šešias dienas, „Pacers“ neatrodė panašūs į save ir žaidė kur kas lėčiau nei įprasta. Viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kai Indianos klubas kur kas pagreitino žaidimą ir nutolo nuo varžovų.

„Ketvirtajame kėlinyje pagaliau radome savo ritmą ir nuvarginome varžovus, – sakė Thaddeusas Youngas – Sustabdėme juos gynyboje, perėmėme kelis kamuolius, privertėme mesti kelis prastus metimus ir žaidėme energingai bei su aistra.“

„Pacers“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 7:0, nutolo 103:89 ir nebesižvalgė atgal.

Po šio laimėjimo „Pacers“ Rytų konferencijoje žengia septinta, bet atsilieka vos viena pergale nuo trečioje vietoje esančios Klivlando „Cavaliers“. Tiesa, pastaroji žaidė trejomis rungtynėmis mažiau.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Mylesas Turneris 22, Thaddeusas Youngas 16, Darrenas Collisonas 13, Domantas Sabonis 11 (10 atk. kam.), Lance’as Stephensonas 10.

„Hornets“: Kemba Walkeris 23, Nicolas Batumas ir Dwightas Howardas (11 atk. kam.) po 22.